BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Etapa 30 > BT Royal - Super Team

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 6:43 pm

Joi, 20 Mai 2010 ora 22:00

Discutii despre meci aici...
Rezultate:
ET.8.
SUPER TEAM - DRACULA BOYS BT ROYAL 1(1) - 4(0)
Muresan Alin(3); Ardelean Victor
ET.19.
SUPER TEAM - BT ROYAL 2(1) - 12(7)
Ardelean Octavian(3); Ardelean Victor(3); Caraba Cristian(3); Muresan Alin(3)

La prima vedere pare un meci usor...dar am mai avut noi "pareri" din astea si nu a fost bine...
Rog prezenta...


Ultima editare efectuata de catre Admin in Joi Mai 20, 2010 1:42 am, editata de 3 ori
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 7:21 pm

Admin a scris:
Miercuri, 19 Mai 2010 ora 19:00

Discutii despre meci aici...
Rezultate:
ET.8.
SUPER TEAM - DRACULA BOYS BT ROYAL 1(1) - 4(0)
Muresan Alin(3); Ardelean Victor
ET.19.
SUPER TEAM - BT ROYAL 2(1) - 12(7)
Ardelean Octavian(3); Ardelean Victor(3); Caraba Cristian(3); Muresan Alin(3)

La prima vedere pare un meci usor...dar am mai avut noi "pareri" din astea si nu a fost bine...
Rog prezenta...

foarte buna ora
foarte buna ziua
asa mai vi de acasa Smile
confirm si eu prezenta, si unicul capitan
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitimeMier Mai 19, 2010 4:53 pm

foarte buna ora
foarte buna ziua
asa mai vi de acasa Smile
confirm si eu prezenta, si unicul capitan[/quote]

era prea buna ziua si ora...asa ca s-a schimbat...vineri de la ora 20
vezi dacate bucuri prea repede? confirma prezenta asta daca te tine Twisted Evil
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitimeMier Mai 19, 2010 5:51 pm

confirm eu
Sus In jos
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitimeMier Mai 19, 2010 7:55 pm

era prea buna ziua si ora...asa ca s-a schimbat...vineri de la ora 20
vezi dacate bucuri prea repede? confirma prezenta asta daca te tine Twisted Evil[/quote]

ma macar o sa fie toata apararea la meci
deci nu o sa ia mai mult de un gol Twisted Evil
acuma depinde de unicul atacant daca o sa dea vreun gol sau mai bine mai multe
cam atata am avut de spus
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitimeMier Mai 19, 2010 8:58 pm

providentialu a scris:
era prea buna ziua si ora...asa ca s-a schimbat...vineri de la ora 20
vezi dacate bucuri prea repede? confirma prezenta asta daca te tine Twisted Evil

ma macar o sa fie toata apararea la meci
deci nu o sa ia mai mult de un gol Twisted Evil
acuma depinde de unicul atacant daca o sa dea vreun gol sau mai bine mai multe
cam atata am avut de spus[/quote]

stii cum era vorba aia...cu apararea nu se vand bilete la meci...
sa inteleg ca nu participi nici tu nici cristi nici guma...mai raman io, fratelo si probabil manu...credca mijlocul o sa fie muult prea creativ pentru ce ne trebuie noua in meciul asta Very Happy
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitimeMier Mai 19, 2010 10:25 pm

il pot aduce si pe frate-meu ala puturos.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 12:02 am

Numarul 1 a scris:
il pot aduce si pe frate-meu ala puturos.
io zic ca ar fi bine...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 1:43 am

Schimbare de planuri:meciul e maine,joi, la ora 22:00.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitimeSam Mai 22, 2010 8:13 pm

Asa de mult s-a programat si reprogamat acest meci ca nici nu mai stiu cand a avut loc. Certa este ca a fost un meci greu dar am avut noroc cu punga de recuperare de la mijlocul terenului care a functionat perfect, si am avut un Stanu in forma de zile mari care a reusit chiar si un hattrick care ne-a adus toate cele trei puncte si linistea pana la meciul urmator. Un week-end fain si unii sa nu se imbete prea tare maine.
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitimeMar Mai 25, 2010 1:06 am

Dragi colegi, ieri toata lumea a primit o veste buna cand reprezentantul legal al echipei (domnul Pavel) ne-a trimis un mesaj prin care ne anunta ca Onixul a mai facut-o inca odata de oaie pierzand in propriul fief contra viperelor cu un neverosimil 7-1. Pavel ne povestea ca dupa meci Onicas era foarte nervos (cred ca va cauta ceva giumbuslucuri sa faca contestatie si la acest meci, probabil vor face contestatie ca nu a venit Georgescu la meci). Felicitari echipei Onix, le multumim inca o data pentru cadoul facut (sper sa nu ne inecam noi ca tiganul la mal), si le dorim sa castige la anul campionatul in liga a-4-a daca tot nu vor sa promoveze (poate nu vor mai avea asa rivali pe masura puterii lor).
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitimeMar Mai 25, 2010 4:06 pm

TODORUT ALIN a scris:
Dragi colegi, ieri toata lumea a primit o veste buna cand reprezentantul legal al echipei (domnul Pavel) ne-a trimis un mesaj prin care ne anunta ca Onixul a mai facut-o inca odata de oaie pierzand in propriul fief contra viperelor cu un neverosimil 7-1. Pavel ne povestea ca dupa meci Onicas era foarte nervos (cred ca va cauta ceva giumbuslucuri sa faca contestatie si la acest meci, probabil vor face contestatie ca nu a venit Georgescu la meci). Felicitari echipei Onix, le multumim inca o data pentru cadoul facut (sper sa nu ne inecam noi ca tiganul la mal), si le dorim sa castige la anul campionatul in liga a-4-a daca tot nu vor sa promoveze (poate nu vor mai avea asa rivali pe masura puterii lor).

cata rautate dom'le....cata rautate Evil or Very Mad
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitimeJoi Iun 03, 2010 3:56 pm

Etapa 30>BT Royal – Super Team 3-0 (neprezentare)
Marcatori: Căpitanu’ 2, Spartanu’ 1

Golul 200, după cum sperau “galben-negrii” înaintea acestui meci nu avenit, dar asta numai datorita adversarilor care nu s-au prezentat.

Surprinzător, jucătorii liderului au preferat un amical in locul unui şpriţ, astfel încât a rezultat un meci frumos intre “atac” si “apărare” arbitrat de antrenorul echipei, Romică. Scorul de 7-7 ne scuteşte de orice comentariu…atacul fiind din nou la înălţime.

Cu 3 etape înainte de final BT ocupa prima poziţie in clasament, având nevoie doar de o victorie pentru a termina pe locul întâi in Liga IV si promova in Liga III.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Etapa 30 > BT Royal - Super Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 30 > BT Royal - Super Team   Etapa 30 > BT Royal - Super Team Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa 30 > BT Royal - Super Team
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM
» Etapa a 24-a: AS Cristian Vio’s Team - BT Royal
» Etapa 16 > BT Royal - Focus Team
» Etapa a 25-a: Dream Team - BT Royal
» Etapa 25 > BT Royal - Mobil Team II

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: