BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Empty
MesajSubiect: Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM   Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Icon_minitimeMar Mar 02, 2010 8:37 pm

Fricosii sa nici nu se prezinte, daca mai avem in echipa asemenea specimene
Sus In jos
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM   Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Icon_minitimeMar Mar 02, 2010 9:13 pm

confirm si eu prezenta duminica
oricum vad ca e destul de subtire prezenta pe forum, dar in principiu au fost de acord baietii cu data si ora
mai putin nr1 care a strambat din nas cand s-a zis ora 12 si duminica
inca nu e nimic oficial insa...o sa vedem maine in ziar ca alte date nu avem, sau avem si nu le stim?
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM   Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Icon_minitimeMar Mar 02, 2010 9:40 pm

nu am nimic impotriva orei 12 numai ca as fi preferat macar ora 14. Mi se pare nepotrivit sa te imbeti asa repede. Putem astepta macar pana nu iese lumea de la biserica.
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM   Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Icon_minitimeMier Mar 03, 2010 1:46 am

Felicitari pentru meciul de Duminica, se vede ca v-ati pregatit foarte bine in aceasta pauza si chiar daca a parut ca este un meci usor (si asa a si fost), nu ati luat meciul in deradere si nu ati desconsiderat adversarii (mai putin purtatorul tricoului cu nr. 4, care le-a dat o caruta de goluri - felicitari domnu). Cat despre urmatoarea etapa, avem un delegat care ar fi trebuit sa ne informeze deja cand vom avea meciul si de la ce ora, iar in momentul in care un delegat iti spune sa iti iei ziarul sa afli de la ce ora este jocul nu stiu pentru ce mai trebuie tinut la echipa (sa se plateasca un salar in plus la echipa cred, parca nu ar fi destule cheltuieli cu vinul). Bafta lentru Duminica, HHHHHAAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIII BBBBBBBBBAAAAAAAAIIIIIIIIEEEEETTTTIIIII!!!!.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM   Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Icon_minitimeMier Mar 03, 2010 6:05 pm

Numarul 1 a scris:
nu am nimic impotriva orei 12 numai ca as fi preferat macar ora 14. Mi se pare nepotrivit sa te imbeti asa repede. Putem astepta macar pana nu iese lumea de la biserica.

total deacord cu tine...da din anumite motive s-a hotarat de catre majoritatea membrilor echipei aceasta ora de cacat...recunosc, e destul de greu sa bei la ora aia...da noi suntem o echipa ambitioasa... Very Happy
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM   Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Icon_minitimeMier Mar 03, 2010 6:06 pm

TODORUT ALIN a scris:
Felicitari pentru meciul de Duminica, se vede ca v-ati pregatit foarte bine in aceasta pauza si chiar daca a parut ca este un meci usor (si asa a si fost), nu ati luat meciul in deradere si nu ati desconsiderat adversarii (mai putin purtatorul tricoului cu nr. 4, care le-a dat o caruta de goluri - felicitari domnu). Cat despre urmatoarea etapa, avem un delegat care ar fi trebuit sa ne informeze deja cand vom avea meciul si de la ce ora, iar in momentul in care un delegat iti spune sa iti iei ziarul sa afli de la ce ora este jocul nu stiu pentru ce mai trebuie tinut la echipa (sa se plateasca un salar in plus la echipa cred, parca nu ar fi destule cheltuieli cu vinul). Bafta lentru Duminica, HHHHHAAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIII BBBBBBBBBAAAAAAAAIIIIIIIIEEEEETTTTIIIII!!!!.


Avand in vedere ca au aparut ziarele azi...cei care le poseda sunt rugati sa afiseze aici ora si data de disputare a meciului
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM   Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Icon_minitimeMier Mar 03, 2010 6:27 pm

ora a fost stabilita de mult si anuntata echipei, nu mai cautati scandal.
domnu antrenor mai bine s-ar ocupa de pregatirea tactica si fizica a echipei, nu de activitatile extra sportive.
daca ar pune putin osu la pregatirea galeriei ar fi mult mai apreciat.
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM   Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 1:43 am

Domnu antrenor a facut pregatirile tactice si fizice la vremea lor, voi vedeti-va de joc si nu mai tot aruncati cu noroi in cei care sufera pentru aceasta echipa etapa de etapa
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM   Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 7:11 pm

TODORUT ALIN a scris:
Domnu antrenor a facut pregatirile tactice si fizice la vremea lor, voi vedeti-va de joc si nu mai tot aruncati cu noroi in cei care sufera pentru aceasta echipa etapa de etapa

la alea tactice stiu, ca particip seara de seara lunea (spre deosebire de altii care lipsesc cu nerusinare de saptamani bune)....la partea cu fizicele ... cred ca se fac in secret ca io nu stiu de asa ceva...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM   Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 1:26 am

Bucurie mare in tribunele stadionului "Onix", Duminica 7 martie 2010, mare meci mare, liderul are de trecut un nou hop, un meci contra unei echipe care are in componenta fundasi violatori si alte specimene, iar foarte multi asteptau cu sufletul la gura sa facem un pas gresit mai ales ca in primul meci ne-am chinuit putin cu ei. Deoarece omul responsabil cu cronicile meciurilor a fost prins astazi in sedinte o sa-mi permit sa schitez in cateva cuvinte acest meci: un meci care la inceput parea unul destul de greu, mai ales ca in primele minute cineva inca nu se trezise si aluat gol la coltul scurt (nu stiu despre cine e vorba, intrebati-l pe "omul negru"), dar incet am inceput sa dam frica la o parte sa ne urcam peste ei si sa le dam o caruta de goluri (7-1 la pauza). "Punga de recuperare" (cum ii place unui coleg cronicar sa spuna), a functionat perfect, cei doi "Veroni" fiind si niste buni marcatori. Si atacul a mers destul de bine pana cand au inceput sa-si bata joc de faze si implicit de colegii lor. Unii dintre ei au realizat acest lucru si au mers mai repede la dus (dar era de inteles pentru ca avea si botez- multumim pentru prezenta), dar altii abia in a doua repriza au inceput sa-si dea in stamba (noroc ca nu a inceput titular ca poate alta era soarta meciului). Pe scurt, avand si sprijinul publicului care a venit special sa vada un gol din partea lui si crezandu-se mare golgheter (etapa trecuta reusind un patrick), a inceput sa enerveze pe toata lumea, ratand din pozitii care erau din ce in ce mai clare cu fiecare faza care se scurgea din meci, dar omul este perseverent si speram ca va marca si cu poarta goala odata si odata. Caraba ca de obicei si-a dat sufletul pe teren, Providentialul a alergat in ritmul lui, Victoras desi obosit a incercat sa faca multe si cateva chiar i-au iesit, Staneanu, este tot timpul capitanul nostru, Luci ii urca bine pe garduri si pe adversari si pe arbitrii, Dohan, flexibil ca intotdeaunna (precum o guma), Stelica, tot mai sexy pe meci ce trece, Gabitzu, nu stia cum sa ajunga mai repede la vin, si-a pierdut si manusile din cauza asta, Tavinjo, omul care ne readuce in joc exact cand trebuie cu goluri importante, sunt convins ca la ratarile cu poarta goala vroia sa ii arate la Steli cum trebuie sa dea, Nea Romica, cel mai sufletist si insufletit om din toate meciurile. Felicitari baieti, bafta etapa viitoare si ne vedem diseara la bere.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM   Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa 30 > BT Royal - Super Team
» Etapa a 25-a: Dream Team - BT Royal
» Etapa 25 > BT Royal - Mobil Team II
» ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM
» ETAPA XIV BT ROYAL - DREAM TEAM

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: