BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM Empty
MesajSubiect: ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM   ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 1:20 am

Istoric confruntari 5-3 si 7-3

Chiar daca pana acum am invins destul de categoric aceasta echipa sa nu ne asteptam la un meci usor. Se vor astepta sa fim demoralizati dupa infrangerea cu Onix dar bineinteles ca nu va fi asa si noi ii vom surprinde cu pregatirea exemplara (fizica si psihica) de care am dat dovada pana acum. Comentarii despre acest meci numai aici.
Sus In jos
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM   ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 8:12 pm

TODORUT ALIN a scris:
Istoric confruntari 5-3 si 7-3

Chiar daca pana acum am invins destul de categoric aceasta echipa sa nu ne asteptam la un meci usor. Se vor astepta sa fim demoralizati dupa infrangerea cu Onix dar bineinteles ca nu va fi asa si noi ii vom surprinde cu pregatirea exemplara (fizica si psihica) de care am dat dovada pana acum. Comentarii despre acest meci numai aici.

Astept prezenta, pregatiti sau nu.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM   ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 8:25 pm

Spartan16 a scris:
TODORUT ALIN a scris:
Istoric confruntari 5-3 si 7-3

Chiar daca pana acum am invins destul de categoric aceasta echipa sa nu ne asteptam la un meci usor. Se vor astepta sa fim demoralizati dupa infrangerea cu Onix dar bineinteles ca nu va fi asa si noi ii vom surprinde cu pregatirea exemplara (fizica si psihica) de care am dat dovada pana acum. Comentarii despre acest meci numai aici.

Astept prezenta, pregatiti sau nu.

pregatit domnu capitan...si aduc si un hattrick cu mine (sa inchid gura contestatarilor)...
apropo, ada un flocon de vin sa facem cupaju' ala
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM   ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM Icon_minitimeJoi Apr 29, 2010 2:46 pm

[pregatit domnu capitan...si aduc si un hattrick cu mine (sa inchid gura contestatarilor)...
apropo, ada un flocon de vin sa facem cupaju' ala[/quote]

ma se pare ca nu ti-a prea iesit hattriku ala
oricum ii mai bun un patrick Smile
dupa un inceput mai ezitant in care gicu o scos o gramada(doar de aia ii pus acolo, nu?) si dupa ce unicul atacant a dat 4 goluri(doar si el de aia ii pus acolo Smile ) am reusit sa ne facem jocu desi eu unul am crezut ca o sa fie mai usor
felicitari la toti
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM   ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM Icon_minitimeJoi Apr 29, 2010 7:09 pm

Marcatori: Tavi 4, Providentialu’ Printisor 2, Manu 2

Cu toate ca Miercurea la ora 22:00 se fac multe alte lucruri mai interesante decat o partida de fotbal, echipa BT Royal, conducerea si ultrasii au fost in mare parte la datorie (singura bila neagra as acorda-o lui Cristi care, suspendat fiind, a preferat sa stea acasa la Sampion Lig in loc sa fie aproape de colegi...speram sa nu se mai intample, Horia si Steli................................si ei).
Adversarul, locul 10 din Liga 4, Focus Team au pus o gramada de probleme mai ales in prima repriza cand Namber Uan a fost bombardat din toate pozitiile, dar din fericire fara nici un rezultat pe tabela. Cand toata lumea se pregatea de pauza, o pasa filtranta a Providentialului a ajuns la Unicul Atacant care, cu calcaiul printre picioarele unui portar care tocmai incepea sa-si arate adevarata valoare, a reusit deschiderea scorului, 1-0 la pauza.
Repriza a doua a fost un galop de sanatate pentru “galben-negrii”, punga de recuperare Providentialu’, Victor, Calin reusind sa aduca mingi in fata de unde acelasi Unic Atacant a reusit inca 3 goluri, care mai de care mai “spectaculoase” Twisted Evil . La 4-0, intamplator, dupa iesirea Unicului Atacant a inceput si spectacolul regizat de Victor si poezia paselor lui de gol...spitz-gol Providentialu’ (specialitatea casei), Manu, doua goluri frumoase iar pe final dupa o serie de ratari marca Manu si Victor, acesta din urma a centrat Very Happy peste aparare pentru ultimul gol al meciului marcat de Providential.
8-0, si pentru prima data in istoria clubului reusim sa nu luam gol...felicitari apararii conduse de Capitan si secondat cu brio de Luci si de Ministrul Apararii, Alin. Namber Uan a fost dinnou la inaltime prin paradele sale reusind sa repare greselile individuale. Totusi, pentru o mai buna coordonare intre linii subliniez necesitatea de a achizitiona un clopotel pentru capitan sa se faca auzit si in teren de catre coechipieri (“cling-clang” vine capitanu...poate facem o melodie).
In incheiere multumim conducerii si galeriei care au sustinut echipa pana la capat, cu mici exceptii...Ne vedem Luni seara la sedinta...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM   ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM Icon_minitime

Sus In jos
 
ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa 16 > BT Royal - Focus Team
» Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM
» Etapa a 24-a: AS Cristian Vio’s Team - BT Royal
» Etapa 8 > BT Royal - Mobil Team
» Etapa a 25-a: Dream Team - BT Royal

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: