BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Etapa 16 > BT Royal - Focus Team

In jos 
+3
REBEL
Numarul 1
Admin
7 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 3:25 pm

Etapa urmatoare cu Focus Team, Joi 19 Nov, ora 22.
Comentarii legate de acest meci ... aici.



Aseara de la ora 9;30 a avut loc sedinta saptamanala:
-discutiile s-au invartit in jurul meciului cu Onyx bineinteles...fara o concluzie clara.
-providentialu' si spartanu cica nu mai dorm noaptea de cand cu esecu' (oare mister doarme? Evil or Very Mad )
-cristi se crede cel mai bun fundas dreapta de la Dan Petrescu incoace Smile
-o sa fie ceva probleme de lot joi, lipsesc cateva piese de baza, iar unii, foarte importanti sunt incerti
-inca nu a avut loc discutia individuala cu Numaru 1 care e din ce in ce mai labil psihic
-se va redacta o scrisoare deschisa catre Dana Topan, cu rugamintea fierbinte de a-l invoi pe zigici joi seara de la orele 22;00 la 24;00.

PS: ma supara putin capu' de la vinu ala, voi sunteti ok?
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 4:03 pm

inca nu a avut loc discutia individuala cu Numaru 1 care e din ce in ce mai labil psihic

E o calomnie ordinara. Toata lumea si-a dat seama ca problema este in atac nu la portar, plus sunt intr-o forma de zile mari.
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 4:05 pm

Unde este lista respectiva si ce trebuie sa completez pe ea, nume, prenume, CNP?
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 4:23 pm

Admin a scris:
Etapa urmatoare cu Focus Team, Joi 19 Nov, ora 22.
Comentarii legate de acest meci ... aici.



Aseara de la ora 9;30 a avut loc sedinta saptamanala:
-discutiile s-au invartit in jurul meciului cu Onyx bineinteles...fara o concluzie clara.
-providentialu' si spartanu cica nu mai dorm noaptea de cand cu esecu' (oare mister doarme? Evil or Very Mad )
-cristi se crede cel mai bun fundas dreapta de la Dan Petrescu incoace Smile
-o sa fie ceva probleme de lot joi, lipsesc cateva piese de baza, iar unii, foarte importanti sunt incerti
-inca nu a avut loc discutia individuala cu Numaru 1 care e din ce in ce mai labil psihic
-se va redacta o scrisoare deschisa catre Dana Topan, cu rugamintea fierbinte de a-l invoi pe zigici joi seara de la orele 22;00 la 24;00.

PS: ma supara putin capu' de la vinu ala, voi sunteti ok?

capu' .... hmmm
Vreau sa te linistesc : Nu de la vin ti se trage
Smile)
Am o curiozitate: Cine merge la Dana cu scrisoarea??!
Smile))
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 4:25 pm

o lipim pe usa si fugim. e cel mai sigur. sau o pot duce cei 2 fini.
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 4:25 pm

Numarul 1 a scris:
inca nu a avut loc discutia individuala cu Numaru 1 care e din ce in ce mai labil psihic

E o calomnie ordinara. Toata lumea si-a dat seama ca problema este in atac nu la portar, plus sunt intr-o forma de zile mari.

Am vazut aseara cu totii cei prezenti la sedinta tehnica....
In asa forma nu ai mai fost demult
Nu stiam cum sa ascundem vinul de tine, ca la ce forma aveai erai gata sa-l bei cu canceu cu tot. Smile
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 4:58 pm

REBEL a scris:
Numarul 1 a scris:
inca nu a avut loc discutia individuala cu Numaru 1 care e din ce in ce mai labil psihic

E o calomnie ordinara. Toata lumea si-a dat seama ca problema este in atac nu la portar, plus sunt intr-o forma de zile mari.

Am vazut aseara cu totii cei prezenti la sedinta tehnica....
In asa forma nu ai mai fost demult
Nu stiam cum sa ascundem vinul de tine, ca la ce forma aveai erai gata sa-l bei cu canceu cu tot. Smile

cred ca asta e problema lui cea mai mare...lipsa de forma i se trage de la beutura...las-o mai baiatule pana nu e prea tarziu Twisted Evil
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 6:49 pm

Discutiile de luni seara devin din ce in ce mai discutate,mai mare preocupare e pt. discutie si vin decat pt. fotbal.
Bine ca eu is trimis la scoala,vai ce greu e, iar voi...discutatii kile de vin.
Profesionalism,ce sa zic.
Bafta multa baieti,joi seara.Eu absentez de data asta,dar ma revansez data viitoare daca ma va include Mister in lot.
Pe domnu admin il rog sa redacteze rezumatul partidei pt. cei absenti care nu au gsp-ul sa vada meciul.
Numa' bine!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 7:26 pm

Victor a scris:
Discutiile de luni seara devin din ce in ce mai discutate,mai mare preocupare e pt. discutie si vin decat pt. fotbal.
Bine ca eu is trimis la scoala,vai ce greu e, iar voi...discutatii kile de vin.
Profesionalism,ce sa zic.
Bafta multa baieti,joi seara.Eu absentez de data asta,dar ma revansez data viitoare daca ma va include Mister in lot.
Pe domnu admin il rog sa redacteze rezumatul partidei pt. cei absenti care nu au gsp-ul sa vada meciul.
Numa' bine!

asta micu' s-a imprietenit cam repede cu fotbalistii...eu zic ca delegatu/antrenoru'/patronu sa aiba o discutie cu el pana nu o ia razna. face aceleasi greseli ca NDOYE in fata colectivului.

PS: nu zic la cat te-ai culcat inaintea meciului cu onixu' Twisted Evil
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 7:59 pm

De culcat m-am culcat inaintea meciului cu Onyx,de dormit nu prea am reusit in seara dinaintea meciului.
Dar cu AS Cristian am avut un meci bun in ciuda faptului ca nu dormisem inaintea meciului si am zis sa mai incerc odata,da de a fi bine,n-a fost...ghinion,eram racit:D de aia nu mi-o iesit jocul.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 8:12 pm

Victor a scris:
De culcat m-am culcat inaintea meciului cu Onyx,de dormit nu prea am reusit in seara dinaintea meciului.
Dar cu AS Cristian am avut un meci bun in ciuda faptului ca nu dormisem inaintea meciului si am zis sa mai incerc odata,da de a fi bine,n-a fost...ghinion,eram racit:D de aia nu mi-o iesit jocul.

Cer oficial lu' Mister/Presedintelui/Capitanului sa fiu numit al doilea capitan, sau ma rog, un fel de Ganea la Dinamo...pot sa ma implic mai mult in viata unora care sar calu'. Am un stil de viata exemplar si sunt un bun exemplu de urmat.
Cand primesti o caruta de goluri de la niste copii sa vi sa zici cat de bine ai jucat ... mi se pare aberant...dar ma rog...sunt tineri si pot fi adusi pe calea cea buna...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 8:43 pm

Sincer nu cred ca reprezinti o solutie pentru postul de vicecapitan din cauza vietii nesportive.
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 8:43 pm

Un fel de Ganea?Sa-l strangi de gat pe nea Ciule???S-o pocait bietu,lasa-l!
D-voastra,domnu admin,oricum sunteti antrenorul din teren,mai mult cu indicatiile decat cu sprinturile.
Meciul cu Cristian,imi cer scuze,dar d-voastra,noul Ganea,nu l-ati vazut,a fost un meci foarte bun facut de compartimentul ofensiv!
13 goluri...meciul de pe locul 2 ca nr de goluri marcate de echipa intr-un singur meci,cu toate ca d-voastra ,al doilea capitan ,erati in probe la River.
Imi doresc ca staff-ul sa nu ia sanctiuni aspre daca nu le convin parerile mele,ci sa priveasca obiectiv,echipa are un joc bun,crescendo(exceptand ultimul meci) si asta se datoreaza relatiilor bune de amicitie dintre conducere si fiecare membru al echipei.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 9:29 pm

Victor a scris:
Un fel de Ganea?Sa-l strangi de gat pe nea Ciule???S-o pocait bietu,lasa-l!
D-voastra,domnu admin,oricum sunteti antrenorul din teren,mai mult cu indicatiile decat cu sprinturile.
Meciul cu Cristian,imi cer scuze,dar d-voastra,noul Ganea,nu l-ati vazut,a fost un meci foarte bun facut de compartimentul ofensiv!
13 goluri...meciul de pe locul 2 ca nr de goluri marcate de echipa intr-un singur meci,cu toate ca d-voastra ,al doilea capitan ,erati in probe la River.
Imi doresc ca staff-ul sa nu ia sanctiuni aspre daca nu le convin parerile mele,ci sa priveasca obiectiv,echipa are un joc bun,crescendo(exceptand ultimul meci) si asta se datoreaza relatiilor bune de amicitie dintre conducere si fiecare membru al echipei.

In primul rand nu voi sunteti in masura sa va dati cu parerea la ce se decide la nivelul conducerii...in al doilea rand nu vreau sa intru in polemica cu voi doi...

Numaru 1...la ce lansari imi dai meci de meci (parca arunci cu pietre) si in relatii bune fiind, nu vreau sa ma gandesc ce se poate intampla daca intru in polemica cu tine.

Ala micu, studentu, la fel; pasele rare care le primesc de la tine sunt ba prea scurte ba prea tari...bineinteles e terenu de vina de fiecare data...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 9:34 pm

Pasele rare,aici ai dreptate,dar nu e vina mea ca tot timpu cand jucam impreuna ploua,iar gazonul nu este in concordanta cu tehnica fratilor "Costea".
O sa ma revansez...
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMier Noi 18, 2009 5:17 am

Vad ca va implicati toti, ceea ce este un lucru bun, inseamna ca va mai pasa putin de echipa asta (si noi, stafful tehnic, speram ca nu ne veti mai dezamagi de acum inainte). Daca este intr-adevar spre binele echipei voi avea o discuti la "nivel inalt" si vom vedea ce decizie vom lua in privinta celui de-al doilea capitan. Din acest week-end voi incepe discutiile individuale (si daca nu vine Mohamed la munte ,merge muntele la Mohamed) asa ca am hotarat sa vorbesc prima data cu mezinul echipei, el fiind si invoit de la urmatorul meci asa ca nu prea este timp de discutii individuale alta data (cu ceilalti ne intalnim luni seara la "terapie de grup"), cat despre depesa spre doamna Topan ca sa nu avem probleme eu zic sa o semnam "un admirator", speram sa ii dea Dumnezeu minte si sa ni-l invoiasca pe Zigic joi seara.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMier Noi 18, 2009 5:42 pm

TODORUT ALIN a scris:
Vad ca va implicati toti, ceea ce este un lucru bun, inseamna ca va mai pasa putin de echipa asta (si noi, stafful tehnic, speram ca nu ne veti mai dezamagi de acum inainte). Daca este intr-adevar spre binele echipei voi avea o discuti la "nivel inalt" si vom vedea ce decizie vom lua in privinta celui de-al doilea capitan. Din acest week-end voi incepe discutiile individuale (si daca nu vine Mohamed la munte ,merge muntele la Mohamed) asa ca am hotarat sa vorbesc prima data cu mezinul echipei, el fiind si invoit de la urmatorul meci asa ca nu prea este timp de discutii individuale alta data (cu ceilalti ne intalnim luni seara la "terapie de grup"), cat despre depesa spre doamna Topan ca sa nu avem probleme eu zic sa o semnam "un admirator", speram sa ii dea Dumnezeu minte si sa ni-l invoiasca pe Zigic joi seara.

nu stiu de unde ai tras tu concluzia ca ne implicam toti (poate toti 3-4 carora ne pasa de echipa asta) ceilalti lipsesc din varii motive de pe forum...o sa imi folosesc dreptul de "admin" sa fac curat si aici, cine nu participa activ va fi inlaturat intr-o prima faza de pe forum.

PS confirm prezenta maine seara la partida. asteptam detalii in legatura cu prima de joc in evenntualitatea unei victorii (surprinzatoare apatia capitanului in aceste zile...cu o zi inainte de meci)
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMier Noi 18, 2009 6:32 pm

1. Vad ca se urmareste indepartarea Unicului CAPITAN, mare grija pt. cei ce-mi vor capul. Cunosc lozinca voastra, azi secund maine principal. Voi lasa sa vorbeasca valoarea din teren(si de la sedintele tehnice) pt. mine.
2. O echipa care se respecta vine cu tot staful la meciuri, asa ca domnul antrenor a confirmat ca vine si bucatarul, alimentele le aduc eu. Maine avem in meniu Feteasca asezonata cu piper si scortisoare, numai dupa meci si numai cine merita.
Sus In jos
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMier Noi 18, 2009 6:40 pm

Maine am promisiunea ca se vor face poze pt. sezonul 2009-2010. incercati sa aveti si voi echipamentul curat, mai treceti pe la frizer. Domnu Rebel va rog sa va ocupati putin de imaginea jucatorilor.
Nu uitati sa fiti bine mancati, io cu Gabit si Luci incercam sa tragem un pic burta, dupa posibilitati.
Bine ca nu-i Victoras ca ne strica toata poza. juniorule mai ai de tras tata, baga mare.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeMier Noi 18, 2009 7:48 pm

Spartan16 a scris:
1. Vad ca se urmareste indepartarea Unicului CAPITAN, mare grija pt. cei ce-mi vor capul. Cunosc lozinca voastra, azi secund maine principal. Voi lasa sa vorbeasca valoarea din teren(si de la sedintele tehnice) pt. mine.
2. O echipa care se respecta vine cu tot staful la meciuri, asa ca domnul antrenor a confirmat ca vine si bucatarul, alimentele le aduc eu. Maine avem in meniu Feteasca asezonata cu piper si scortisoare, numai dupa meci si numai cine merita.

In sfarsit ai grait ca un adevarat capitan...deci baietii...primele e asigurate...asa ca victorie.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeVin Noi 20, 2009 1:43 am

Bafta multa baieti!!!
In ciuda accidentatilor sper sa reusiti o victorie si sa stergem rezultatul negativ din ultima etapa.Bafta multa!!!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeVin Noi 20, 2009 4:58 pm

BT Royal - Focus Team 7-3 (0-0). De la echipa noastra au marcat: Tavi 4, Calin, Cristi, Romica. Rezultat bun care ne duce la egalitate de puncte cu Onix care au reusit sa piarda la Sanatatea ieri cu 4-2 (4-0)


Meci foarte interesant aseara, o desfasurare ciudata:
Repriza I: fara goluri si doar cu cateva ocazii; Numaru1 a reusit sa-l remarce pe fundasul central al adversarilor (ala cu un cap mai mare ca toti) datorita nenumaratelor lansari pe varfuri. Daca in aparare am fost destul de siguri (cu mici exceptii cand am fost surprinsi in inferioritate) in atac insa jale mare... 2/3 ocazii din care amintesc sutul Capitanului din 6 metri in portar si reluarea lui Alin dintr-o pozitie grea dupa o respingere a portarului.
Repriza II: Dupa pauza, datorita indicatiilor excelente primite de la banca tehnica am vazut cu totii o alta echipa in teren, mult mai spectaculoasa dar mult mai nesigura in aparare. Cum s-a marcat:
1-0: recuperare la centrul terenului, inaintare si sut ratat de la 15 metri pe centru portii pe jos...mare greseala de portar.
1-1: e ciudat dar nimeni nu mai stie exact ce si cum s-a marcat, cert e ca a fost o greseala de aparare.
2-1, 3-1 doua goluri trase la indigo (la cca 3 minute distanta) triunghi de pase in atac cu finalizare din prima din careul advers.
3-2 nu as vrea sa insist tare mult pe acest gol, toata lumea stie foarte bine ce s-a intamplat (la 2 minute dupa gol Capitanul a fost schimbat)
3-3 scurt, dinnou neintelegere intre noi, pasa printre la adversar gol din 5 metri. (cele 2 goluri s-au marcat in 2 minute)
4-3 corner, balbaiala in careu, se respinge la marginea careului reia Calin din prima cu latul
5-3 corner pasa pe 9 metri sut si gol
6-3 contraatac 3 contra 1, Cristi inscrie lejer
7-3 asemanator cu golurile 2 si 3, triunghi de pase Alin, Steli, Romica, ultimul inscrie din careu.

In concluzie, meci disputat, victorie importanta (sa nu uitam ca au avut 3 bare)...speram ca urmatorul meci sa se desfasoare vineri seara, pentru a putea sarbatori cum se cuvine clasarea pe podium la finalul turului.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeVin Noi 20, 2009 10:46 pm

Felicitari baieti!
Victorie lejera din cate am inteles,ca de obicei,repriza a doua face diferenta,bravo!
Mai e o singura etapa pana se face pauza aia de cateva luni?
Sus In jos
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeSam Noi 21, 2009 5:01 am

foarte misto rezumatul.....desi pare ca a fost un meci lejer (dupa rezumat), sa stii victor ca nu a fost asa
mie mi se pare ca jucam noi mai slab ca si in tur cu echipele astea...sau ei si-au schimbat componenta....iar noi suntem tot noi si cu acelasi stil de joc
stil pe care nu cred ca il poate schimba nici o sedinta tehnica de dupa sau dinaintea meciurilor
multe ne propunem...dar jucam exact la fel....practic JUCAM CE STIM si gata
se pare ca deocamdata tine:)...cu emotii dar tine...exact ca si la inceputuri
gurile rele au zis ca nu au mai fost goluri ''providentiale''Smile
stati linistiti...alea o sa vina exact atunci cand trebuie....nu la un scor de 7-3
v-am salutat pe toti
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitimeSam Noi 21, 2009 9:17 pm

providentialu a scris:
foarte misto rezumatul.....desi pare ca a fost un meci lejer (dupa rezumat), sa stii victor ca nu a fost asa
mie mi se pare ca jucam noi mai slab ca si in tur cu echipele astea...sau ei si-au schimbat componenta....iar noi suntem tot noi si cu acelasi stil de joc
stil pe care nu cred ca il poate schimba nici o sedinta tehnica de dupa sau dinaintea meciurilor
multe ne propunem...dar jucam exact la fel....practic JUCAM CE STIM si gata
se pare ca deocamdata tine:)...cu emotii dar tine...exact ca si la inceputuri
gurile rele au zis ca nu au mai fost goluri ''providentiale''Smile
stati linistiti...alea o sa vina exact atunci cand trebuie....nu la un scor de 7-3
v-am salutat pe toti

am facut rezumatu la cererea expresa a capitanului pentru site (pentru cei care nu au accesat siteu sa stiti ca se regaseste si pe pagina principala a acestuia). suntem echipa mare (avem site Smile )nu putem zice ca am castigat cu noroc chiar pe prima pagina a siteului.
ps: sper sa vina si providentialele alea...erau tare bune in prima repriza Twisted Evil
Weekend Placut!
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 16 > BT Royal - Focus Team   Etapa 16 > BT Royal - Focus Team Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa 16 > BT Royal - Focus Team
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ETAPA 27 BT ROYAL - FOCUS TEAM
» Etapa a 24-a: AS Cristian Vio’s Team - BT Royal
» Etapa 19 - BT ROYAL-SUPER TEAM
» Etapa a 25-a: Dream Team - BT Royal
» Etapa 25 > BT Royal - Mobil Team II

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: