BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Empty
MesajSubiect: Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal   Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Icon_minitimeMar Apr 20, 2010 9:22 pm

Etapa urmatoare Vineri, 23 Aprilie ora 22: AS BT Royal - AS Onix...un meci cat un campionat...

discutii despre meci doar aici....daca nu e mare deranju Evil or Very Mad
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal   Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Icon_minitimeMier Apr 21, 2010 4:59 pm

Admin a scris:
Etapa urmatoare Vineri, 23 Aprilie ora 22: AS BT Royal - AS Onix...un meci cat un campionat...

discutii despre meci doar aici....daca nu e mare deranju Evil or Very Mad

Sper ca "absentii" de la ultimul meci, in special Victor si Providentialu' sa fie determinanti in aceasta partida...mai ales ala micu, care are 30 de goluri la echipa (cati ani am io) sa lase vrajeala cu scolile inalte si sa fie plamanu' echipei....cat despre halalalt, dupa o luna de concediu (parca ar fi printisoru') nu are nici o scuza...pe ei pe mama lor...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal   Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Icon_minitimeMier Apr 21, 2010 8:25 pm

Admin a scris:
Admin a scris:
Etapa urmatoare Vineri, 23 Aprilie ora 22: AS BT Royal - AS Onix...un meci cat un campionat...

discutii despre meci doar aici....daca nu e mare deranju Evil or Very Mad

Sper ca "absentii" de la ultimul meci, in special Victor si Providentialu' sa fie determinanti in aceasta partida...mai ales ala micu, care are 30 de goluri la echipa (cati ani am io) sa lase vrajeala cu scolile inalte si sa fie plamanu' echipei....cat despre halalalt, dupa o luna de concediu (parca ar fi printisoru') nu are nici o scuza...pe ei pe mama lor...

mda
zici tu ceva
om face ce om putea
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal   Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 12:02 am

Felicitari providentialului sau printisorului ca a revenit printre noi cu comentarii pe forum, il asteptam sa revina si in teren (cat mai cu folos).
Istoric confruntari: 5-4 si 2-5. Ne asteapta un meci dificil pe care trebuie si va rog sa il tratati cu maxima seriozitate (nu mai numarati golurile voastre si pe ale altora), vedeti-va de joc si haideti sa fim toti plamanul, splina, ficatul, coaiele si alte organe ale echipei. Adversarii vor intra foarte motivati in teren mai ales ca acum s-au apropiat doar la un punct de noi, este sansa noastra sa ne distantam din nou pentru a ne face sfarsitul de sezon cat mai placut.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal   Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 2:33 pm

TODORUT ALIN a scris:
Felicitari providentialului sau printisorului ca a revenit printre noi cu comentarii pe forum, il asteptam sa revina si in teren (cat mai cu folos).
Istoric confruntari: 5-4 si 2-5. Ne asteapta un meci dificil pe care trebuie si va rog sa il tratati cu maxima seriozitate (nu mai numarati golurile voastre si pe ale altora), vedeti-va de joc si haideti sa fim toti plamanul, splina, ficatul, coaiele si alte organe ale echipei. Adversarii vor intra foarte motivati in teren mai ales ca acum s-au apropiat doar la un punct de noi, este sansa noastra sa ne distantam din nou pentru a ne face sfarsitul de sezon cat mai placut.

ce simplu pare totul....langa un vin, de sub copertina Evil or Very Mad
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal   Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 3:24 pm

io zic ca laprimu meci ne-o batut clar, nu din cauza ca erau mult mai buni ca noi ci pentru ca am jucat noi ca niste fricosi
la al doilea era sa patim la fel , noroc ca am luat repede avans mare
ne-am bagat dupa aia in poarta de nu mai avea pe unde sa treaca mingea(noroc ca avem cu cine) Smile
parerea mea e ca trebuie noi sa atacam si nu sa ii lasam pe ei sa ne calce
si schimbarile tre facute cu cap....o sa aiba tacticienii grija de asta
in rest toata lumea e apta, accidentati avem?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal   Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 4:02 pm

providentialu a scris:
io zic ca laprimu meci ne-o batut clar, nu din cauza ca erau mult mai buni ca noi ci pentru ca am jucat noi ca niste fricosi
la al doilea era sa patim la fel , noroc ca am luat repede avans mare
ne-am bagat dupa aia in poarta de nu mai avea pe unde sa treaca mingea(noroc ca avem cu cine) Smile
parerea mea e ca trebuie noi sa atacam si nu sa ii lasam pe ei sa ne calce
si schimbarile tre facute cu cap....o sa aiba tacticienii grija de asta
in rest toata lumea e apta, accidentati avem?

Cel mai important este sa alergam (mijlocul si atacul ... cam greu) si sa venim cu oamenii inapoi...sa nu ne scoata fundasii in margine...mare grija la fircalaii aia 2 de la mijloc..."punga de recuperare" poate castiga acest meci.
Ai dreptate, mare atentie la schimbari...o sa fim cam multi pe margine...sa nu fie brambureala obisnuita in aceste cazuri...

PS: ce zic ziarele? inca nu a aparut pe online...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal   Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 1:13 am

Imi cer scuze ca nu am reusit sa intru pana acum pe forum, stiu ca multi nu ati putut dormi din cauza asta, dar se mai intampla. Dupa cum stiti vineri seara am avut meci (si unul important), dar se pare ca nu toti au reusit sa se ridice la nivelul acestui derby. Pe scurt; providentialul se pare ca renunta la aceasta parola si se va numi mai nou printisorul, dar nu asta ar fi marea problema ci faptul ca avem in echipa mai multi printisori si nu vor sti cand vor fi strigati, oricum cel putin doi au o scuza (unul tocmai venise din concediu, celalalt tocmai venise de la examen-daca astea sunt scuze). Ii asteptam sa isi revina de la meciul urmator. In alta ordine de idei, echipa nu a reusit sa se concentreze la maxim desi a vrut, unii dintre colegi spunea ca au jucat mai bine decat noi, dar sincer mie nu mi s-a parut, nu este totul pierdut chiar daca am pierdut sefia clasamentului si am trecut la 2 puncte in spatele liderului, etape mai sunt, important este sa nu mai facem noi pasi gresiti si sa speram ca se vor impiedica ei in meciurile ce urmeaza. Daca pana acum depindea numai de noi acum mai depinde si de adversari. Bafta in continuare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal   Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa 15 > BT Royal - Onix
» Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix
» Etapa 31 > BT Royal - KMO
» Etapa 15 > BT Royal - SAL HDC
» Etapa 4 > BT Royal - B&B

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: