BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Etapa 15 > BT Royal - Onix

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 15 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Etapa 15 > BT Royal - Onix   Etapa 15 > BT Royal - Onix Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 9:14 pm

BT Royal - Onix, Miercuri ora 21:00...
Comentarii legate de meci doar aici...

Dupa cum probabil stiti, aseara de la ora 21:00 a avut loc sedinta tehnico-tactica de pregatire a meciului cu Onix. Au avut loc numeroase discutii interesante pana la ora 00:30 (vezi zigici cand lipsesti tu o luam razna)...rezumatul mai jos:
- s-a sarbatorit ziua de nastere a Capitanului (a dat de baut), zigici sa-ti traiasca fecioru, e randu tau
- s-a stabilit/confirmat ora si ziua de disputare: 21:00, Miercuri 11 Nov.
- a avut loc o discutie privata intre Mister si Capitan, cu privire la plasamentul deficitar al acestuia din urma in anumite faze de joc.
- discutia privata intre Mister si Numaru 1 s-a amanat din motive de timp si spatiu (era tarziu si una cu tate mari ne tot dadea raita - oricum vine si miercuri seara, pentru cei care sunt curiosi)
- tactica: Alin Pavel il va tine pe Georgescu (piesa de baza a adversarilor) dar va fi dublat permanent de Calin
- probabil influentat de cantitatea de vin consumata, Cristi a promis niste pase de gol maine seara
- Providentialu' si studentu' au confirmat telefonic participarea
- cel mai nou membru al forumului "ala rau" s-a dovedit a fi Cioroiu...ca sa vezi (bine ai venit pe forum domnu cioroi - bulan mare duminica seara nu??)
- Sexi papusa cica vine si joaca...
- Concluzia unanima a fost ca victoria este obligatorie maine seara. sa va odihniti sa fiti apti.

Daca am omis ceva, va rog sa completati. Multumesc
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 15 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 15 > BT Royal - Onix   Etapa 15 > BT Royal - Onix Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 2:18 am

Mandru rezumat,cred ca ati avut o discutie pur profesionala aseara si sper ca ati avut un comportament sportiv,cu 2 zile inainte de meci,doar tamas si semeghin au voie sa bea,ca fotbalisti profesionisti.
Dar ceva absenti sunt?
Lotul este complet???Daca da,tre sa-i batem la scor!
Ne vedem maine seara la meci!
Hasdeul va saluta si ne tine pumnii!!!!
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 15 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 15 > BT Royal - Onix   Etapa 15 > BT Royal - Onix Icon_minitimeJoi Noi 12, 2009 1:34 am

A fost o discutie constructiva (chiar daca unii ne vor critica pentru ca am stat prea mult la discutii, dar eu zic ca a fost cu folos). In afara de Horia din cate stiu eu o sa vina toata lumea, asa ca nu avem nici o scuza. Trebuie sa ii calcam pe cap, jucati cu daruire maxima (ca de obicei, si cu folos). Bafta multa la meci.
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 15 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 15 > BT Royal - Onix   Etapa 15 > BT Royal - Onix Icon_minitimeJoi Noi 12, 2009 4:36 pm

Sper ca ati invatat ceva din aceasta infrangere si nu o sa se repete.
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Etapa 15 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 15 > BT Royal - Onix   Etapa 15 > BT Royal - Onix Icon_minitimeJoi Noi 12, 2009 7:42 pm

Numarul 1 a scris:
Sper ca ati invatat ceva din aceasta infrangere si nu o sa se repete.

Io sigur am invatat : " nu ma mai inbrac in echipament daca nu intru si sa joc pana in luna mai" Very Happy
Ca o-i scapa de gripa porcina si o-i da de-o sfabnta gripa romaneasca.

Si Nr.1 sigur o invatat ceva : cat traieste sa nu mai lase sa dea adversarul INAINTEA lui in minge in careul propiu
Very Happy Very Happy

Au fost mai buni pentru ca au stiut sa profite de aproape fiecare greseala de a noastra.
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 15 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 15 > BT Royal - Onix   Etapa 15 > BT Royal - Onix Icon_minitimeJoi Noi 12, 2009 9:56 pm

Asta e,era momentul sa facem si un meci mai slab,de mult tot castigam.
Adevarul e ca au fost mai buni,noi nu prea am legat jocul,putinele ocazii le-am irosit,ne-au alergat tot meciu,ne-au pasat,au scos din joc usor oamenii nostrii cu pase,per total ne-au dat clasa.
Ramane sa castigam restul meciurilor iar in urmatorul meci cu ei sa ne revansam fata de staful tehnic care ne-a sustinut si pe vremea aia nasoala.
Numa' bine baieti!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 15 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 15 > BT Royal - Onix   Etapa 15 > BT Royal - Onix Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 10:41 pm

Victor a scris:
Asta e,era momentul sa facem si un meci mai slab,de mult tot castigam.
Adevarul e ca au fost mai buni,noi nu prea am legat jocul,putinele ocazii le-am irosit,ne-au alergat tot meciu,ne-au pasat,au scos din joc usor oamenii nostrii cu pase,per total ne-au dat clasa.
Ramane sa castigam restul meciurilor iar in urmatorul meci cu ei sa ne revansam fata de staful tehnic care ne-a sustinut si pe vremea aia nasoala.
Numa' bine baieti!

vaz ca dupa prima infrangere toata lumea tace pale . vreau sa fac topicul pt meciul urmator, Joi la 10 seara, da nu stiu exact cu cine jucam...ma poate ajuta cineva?
multam
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 15 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 15 > BT Royal - Onix   Etapa 15 > BT Royal - Onix Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 2:56 am

Cu Focus Team. Vrem sa castigam dar nici macar nu stim cu cine avem meci. Halal determinare. Hai ca pa astia ii mncam (intram cu echipa a doua, sa mai odihnim titularii).Pa.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 15 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 15 > BT Royal - Onix   Etapa 15 > BT Royal - Onix Icon_minitimeMar Noi 17, 2009 3:22 pm

Ce vrei Mister? de unde sa stim? ziarele nu au aparut, delegatu' de cand i s-a fiert vinu, nici ca-i pasa ...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Etapa 15 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 15 > BT Royal - Onix   Etapa 15 > BT Royal - Onix Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa 15 > BT Royal - Onix
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal
» Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix
» Etapa 15 > BT Royal - SAL HDC
» Etapa 4 > BT Royal - B&B
» Etapa 28 Viper - BT Royal

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: