BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix   Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 10:15 pm

Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix 5-4 (3-1)

Un meci de referinta in istoria echipei noastre, o victorie mare care ne duce pe primul loc la 6 puncte de locul al doilea. Un meci prin care ne-am refacut moralul dupa infrangerile din cupa.
Pe un teren inghetat (norocu' nostru) am intalnit o echipa care desi a pasat si a dominat mai mult, a fost nevoita sa se recunoasca invinsa. Remarc intreaga echipa cu un plus pentru Namber Uan (desi a facut 4 penaltiuri, doua acordate de arbitru dar numai unu cu gol) si pentru providentialu' marcatorul unui hattrick de toata frumusetea.
Fiind inghesuiti in propria jumatate maijoritatea timpului, Echipa noastra a nceput sa cunoasca arta contraatacului din ce in ce mai bine, 3 dintre cele 5 goluri fiind marcate prin acest procedeu.
Marcatori: Providentialu'3, Admin si Cristi cate unul.

PS: ca nota proasta, lipsa de sustinatori de la teren si absentele ingrijoratoare de la recuperarea de dupa meci...nu se poate dragilor...sa ajungem la recuperare doar 4 jucatori...plus antrenoru'...sper ca diseara la sedinta tehnica prezenta sa fie mult mai numeroasa, se anunta o dezbatere interesanta...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Re: Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix   Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 2:07 am

Felicitari pentru victorie, si iata ca am sarbatorit cu folos finalul turului. De data asta ii scuzam pe cei care nu au venit la recuperare (o fi avand ei motivele lor), dar sa nu se mai repete. Asteptam cu interes sa inceapa campionatul, mare atentie in retur pentru ca adversarii nostrii vor fi mult mai inversunati decat pana acum (cine nu-si doreste sa bata campioana), vor veni la meciuri cu multa daruire si cu echipe intarite asa ca va trebui sa fim prezenti toti la meciuri (pentru a avea cat mai multe schimbari, pentru ca am vazut ce important este acest lucru), iar galeria sa-si faca treaba in continuare cu devotamentul de care a dat dovada si pana acum fata de echipa. HAI BAIETII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Re: Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix   Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 2:26 am

Felicitari baieti !!!
Asta da rezultat, probabil cel mai bun de pana acu'.

Doamne ajuta!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Re: Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix   Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 4:39 pm

REBEL a scris:
Felicitari baieti !!!
Asta da rezultat, probabil cel mai bun de pana acu'.

Doamne ajuta!


Rezultatul asta ne obliga sa terminam pe primul loc...nu avem nici o scuza...6 puncte de locu' 2 si 12 puncte de locu' 3...urmatoru meci e cu exinu...alte 3 puncte castigate...putem incepe returu la peste 6 puncte de urmaritori.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix Empty
MesajSubiect: Re: Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix   Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix Icon_minitime

Sus In jos
 
Restanta Etapa 4 > BT Royal - Onix
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal
» Etapa 15 > BT Royal - Onix
» Etapa 31 > BT Royal - KMO
» Etapa 15 > BT Royal - SAL HDC
» Etapa 4 > BT Royal - B&B

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: