BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal Empty
MesajSubiect: Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal   Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal Icon_minitimeJoi Iun 03, 2010 12:44 am

Istoric confruntari: Sanatatea Spital Dracula Boys BT Royal 1-3; Sanatatea Spital-BT Royal 1-6. Meciul este batut in cuie pentru Duminica ora 16, confirmarea prezentei aici, staful tehnic va roaga sa faceti un efort etapa asta, sa fiti prezenti toti si sa ii calcam pe cap pe imputiti. Din rezultatele obtinute pana acum se vede a fi un meci usor dar cu totii stim ca nu este asa, concentrare maxima, si transmiteti si voi acasa ca mai aveti "decat" 2 etape. Vedeti ca serbarea de sfarsit de campionat se tine tot in week-end, asa ca vedeti cum scapati de acasa.
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal   Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal Icon_minitimeJoi Iun 03, 2010 3:26 pm

Asteptam mai mult de la vedete.
Meciul asta trebuie sa-l castige punga de recuperare si unicul atacant.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal   Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal Icon_minitimeJoi Iun 03, 2010 3:55 pm

Numarul 1 a scris:
Asteptam mai mult de la vedete.
Meciul asta trebuie sa-l castige punga de recuperare si unicul atacant.


din pacate punga de recuperare in chiar ea in recuperare dupa minunatele concedii de la Praid...asa ca tot unicu atacant si messi din Traznea trebue sa rezolve meciul
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal   Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 9:21 pm

Eram dator cu un comentariu la meci, dar nu prea am avut timp si datorita faptului ca a trecut destul de mult timp de atunci nu prea mai tin minte mare lucru de la acel meci. Singurele chestii care imi vin in minte sunt ca unii s-au sufocat pe teren, unii au luat gol din vestiar (aia au avut minge de dabuleni la ei) si ca Stanu a fost cel mai bun om de pe teren. Inrest poezie, am fost tot pe ei si ne-au surprins pe contraatac(arma noastra favorita), si pe cateva greseli personale si ne-au dat gol, iar noua nu ne-a intrat nimic, daca bine tin eu minte am avut si macar 2 bare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal   Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital
» Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital
» Etapa X > BT Royal - Sanatatea Spital
» Etapa 33 > BT Royal - Titan
» Etapa 21 > BT Royal - BB

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: