BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitimeMier Dec 08, 2010 5:44 pm

Joi, 9 Dec ora 20.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitimeMier Dec 08, 2010 7:16 pm

Din pacate ora 21, Ciule iar n-o putut.
Mai facem ceva vineri?????

Sus In jos
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitimeMier Dec 08, 2010 7:18 pm

Neaparat felicitari Domnu atacant, se putea si mai bine, dar asta e.
Asteptam si alti remarcati in clasamentul golgeterilor.
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitimeJoi Dec 09, 2010 12:25 am

De ce sa nu facem nimic Vineri? Te tragi pe cur deja? Daca nu te lasa de acasa spune-ne ca nu e nici o suparare. Daca ne-am inteles o treaba sa ramana treaba. Ori suntem bautori ori nu mai suntem. Felicitari unicului atacant dar cam departe de locul 1 si ala are 130 de kile dar nu-i rau, felicitari si pentru ala micu pentru ca a intrat in top. Ar trebui sa dea de baut dar cred ca au dat deja la ziaristi ca numai ei au aparut in clasament. Sper sa ne revenim macar acuma in meciul cu Sanatatea pentru a spala rusinea de Duminica. I ceea ce priveste deciziile comisiei de disciplina era clar ca vor lua masuri impotriva noastra, parca noi am fi bau-bau, eu zic sa facem si noi memorii la fiecare meci indiferent cine ne arbitreaza sau cu cine jucam, in special la mortu ala de la Sal HDC care tot vine cu catelul pe acolo, zicem ca ne deranjeaza mirosul, nici nu stim de la cine vine, de la el sau de la catel. Ne vedem maine seara.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitimeJoi Dec 09, 2010 12:31 am

felicitari, felicitari...merci merci da nu stiu despre ce evorba...poate detaliati careva...
la aia cu chefu, Unicul Capitan a fost cam Embarassed ...adica CUM CE FACEM CU CHEFU? tre satbilita doar ora...prezenta e obligatiorie
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
zigic




Mesaje : 12
Data de înscriere : 11/10/2009

Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitimeJoi Dec 09, 2010 3:06 am

spartane.....sparatane....

esti plin de vitalitate.......

la dreq cum o uitzi cand intri pe teren...... pirat
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitimeVin Dec 10, 2010 12:13 am

Mai citeste si tu presa domnu admin ca sa vezi despre ce e vorba, esti pe locul 2 in clasamentul golgheterilor cu 33 goluri si fratello are 16 goluri, el inchide lista, primul loc e cu 52 goluri
Sus In jos
zigic




Mesaje : 12
Data de înscriere : 11/10/2009

Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitimeSam Dec 11, 2010 12:38 am

degeaba fratilor.....

Capitanu are un suflet mare..... afro
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa 21 > BT Royal - BB
» Etapa 31 > BT Royal - KMO
» Etapa X > BT Royal - Sanatatea Spital
» Etapa 15 > BT Royal - SAL HDC
» Etapa 4 > BT Royal - B&B

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga III > Sezon 2010/2011-
Mergi direct la: