BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Etapa XI > BT Royal - Titan

In jos 
+4
Victor
Numarul 1
REBEL
Admin
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 5:15 pm

Concentrati-va baieti sa-i calcam pe cap. Vreau sa-i vad la fel de necajiti ca si pe cei de la Sanatatea, sau cum ar spune Spartanul 16 (el si-a cumparat echipament): tricou 30 de lei, pantalon 30 de lei, jambiere 5 lei, expresia de pe fata celor de la Sanatatea de nepretuit.
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 5:18 pm

TODORUT ALIN a scris:
Domnu TARKY, pardon, Rebel tu asa te plictisesti si Duminica la meci ca pe Forum. Unii nu isi vad capul de problemele meciului si incearca sa il pregateasca cat mai bine si nu mai au timp sa stea si pe forum. V-as ruga sa va pregatiti serios pentru acest meci avand in vedere ca este un meci foarte greu.
PROGRAM OFICIAL:
-Vineri seara se poate sta in oras pana la ora 1 (tinereii pana la 2), si se poate bea maxim un litru de vin
-Sambata seara se poate sta in oras pana la ora 23 maxim si fara BAUTURA
-Duminica la ora 16:30 ne vedem la teren

HAI BAIETII, PE EI PE MAMA LOR. BAFTA

Mister si-a demonstrat inca odata valoare si aportul inestimabil la jocul echipei ...
Domnu' programul inainte si dupa meci unora il fac nevestele iar altii reusesc sa si-l faca singur...
Pe viitor incearca sa te concentreazi pe meci strict, cel putin cu 48 de ore inainte Laughing
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:41 pm

Admin a scris:
Impresii de dinainte si de dupa meci ... doar aici va rog. Meciul are loc Duminica 18 Oct ora 17.

LA MULTI ANI pt varful de lance a echipei!!!!
Tavi sanatate multa si tot ce-ti doresti si la cat mai multe goluri pt echipa!
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 2:57 am

Admin a scris:
Impresii de dinainte si de dupa meci ... doar aici va rog. Meciul are loc Duminica 18 Oct ora 17.

BRAVO !!!
Felicitari tuturor de la mic la mare, de la jucatari la conduceri, suporteri...
BT ROYALS - cei mai tari.
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 3:33 am

O noua victorie a super echipei noastre,am avut parte de un meci dificil,dar tratat cu daruire maxima ,concentrare si dispozitie de efort,am avut un mister rupand gardurile la ultimul gol,am avut un Sexy rebel blastamand si sutand in gol la una din miile noastre ratari,una peste alta a fost o victorie muncita si meritata.
Felicitari baieti,am terminat turul cu 10 victorii si inca una care va veni.
Mare echipa,MARE portar,Mare Stanu,Mari totzi.
Felicitari.
Sus In jos
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 7:12 pm

domnu fa o noua discutie cu meciu de duminica viitoate cu ratonii, ca sa stim cate ceva
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 1:29 am

Vreau sa incep prin a-mi cere scuze ca intru asa de tarziu cu reactiile de dupa meci, dar am fost la UEFA sa rezolv cu omologarea pentru meciurile de Liga Campionilor. Tin sa felicit intreaga echipa pentru daruirea de care a dat dovada Duminica la un meci asa de important, s-a vazut ca am trecut cu bine de momentele dificile din echipa, fiecare a inteles ce rol are la aceasta echipa (cel de a juca si nu numai sa atace conducerea Twisted Evil ). Desi dupa cum bine stiti ca nu imi sta in caracter tin sa felicit in mod deosebit cativa dintre jucatori dintre care imi voi permite sa il numesc doar pe atacantul nostru valoros care chiar daca pleaca 3 saptamani sa dea probe intalta tara (da sa-ntorce la primavara), stim ca va fi cu sufletul alaturi de echipa si abia va astepta sa revina in randurile singurei echipe pe care o poarta in suflet. Nu as vrea sa fiu nevoit sa ma cert cu conducatorii echipei argentiniene sa le spun sa ne lase copilul sa vina inapoi ca plange dupa aceasta echipa. Drum bun domnule Admin si te asteptam cu bratele deschise la echipa jocolor .
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 1:30 am

Vreau sa incep prin a-mi cere scuze ca intru asa de tarziu cu reactiile de dupa meci, dar am fost la UEFA sa rezolv cu omologarea pentru meciurile de Liga Campionilor. Tin sa felicit intreaga echipa pentru daruirea de care a dat dovada Duminica la un meci asa de important, s-a vazut ca am trecut cu bine de momentele dificile din echipa, fiecare a inteles ce rol are la aceasta echipa (cel de a juca si nu numai sa atace conducerea Twisted Evil ). Desi dupa cum bine stiti ca nu imi sta in caracter tin sa felicit in mod deosebit cativa dintre jucatori dintre care imi voi permite sa il numesc doar pe atacantul nostru valoros care chiar daca pleaca 3 saptamani sa dea probe intalta tara (da sa-ntorce la primavara), stim ca va fi cu sufletul alaturi de echipa si abia va astepta sa revina in randurile singurei echipe pe care o poarta in suflet. Nu as vrea sa fiu nevoit sa ma cert cu conducatorii echipei argentiniene sa le spun sa ne lase copilul sa vina inapoi ca plange dupa aceasta echipa. Drum bun domnule Admin si te asteptam cu bratele deschise la echipa jocolor .
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 6:30 pm

TODORUT ALIN a scris:
Vreau sa incep prin a-mi cere scuze ca intru asa de tarziu cu reactiile de dupa meci, dar am fost la UEFA sa rezolv cu omologarea pentru meciurile de Liga Campionilor. Tin sa felicit intreaga echipa pentru daruirea de care a dat dovada Duminica la un meci asa de important, s-a vazut ca am trecut cu bine de momentele dificile din echipa, fiecare a inteles ce rol are la aceasta echipa (cel de a juca si nu numai sa atace conducerea Twisted Evil ). Desi dupa cum bine stiti ca nu imi sta in caracter tin sa felicit in mod deosebit cativa dintre jucatori dintre care imi voi permite sa il numesc doar pe atacantul nostru valoros care chiar daca pleaca 3 saptamani sa dea probe intalta tara (da sa-ntorce la primavara), stim ca va fi cu sufletul alaturi de echipa si abia va astepta sa revina in randurile singurei echipe pe care o poarta in suflet. Nu as vrea sa fiu nevoit sa ma cert cu conducatorii echipei argentiniene sa le spun sa ne lase copilul sa vina inapoi ca plange dupa aceasta echipa. Drum bun domnule Admin si te asteptam cu bratele deschise la echipa jocolor .

Da, deci sunt foarte emotionat si derutat de cuvintele lu' Mister Shocked (cred ca era putin "obosit" king din moment ce a vrut sa scrie de doua ori aceeasi chestie) , ma bucur ca sunt apreciat si sper sa fie doar coincidenta amenintarea mea cu declaratiile incendiare (le mai tin totusi in maneca pana vin vremuri mai grele).
Sunt convins ca se va gasi o varianta buna pentru meciul de duminca si pentru urmatoarele in care voi lipsi.

PS inchei topicu asta (trebuie remarcat ca a fost cel mai lung topic: 4 pagini, 58 raspunsuri si peste 470 de vizualizari)...ne vedem pe ala nou.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa XI > BT Royal - Titan
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Etapa 10 > BT Royal - Titan
» Etapa 33 > BT Royal - Titan
» Etapa 22 > BT Royal - Titan
» Etapa 31 > BT Royal - KMO
» Etapa 15 > BT Royal - SAL HDC

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: