BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Etapa XI > BT Royal - Titan

In jos 
+4
Victor
Numarul 1
REBEL
Admin
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 3:21 pm

Numarul 1 a scris:
Ar trebui ca cei 3 razboinici sa-si deschida un topic numai al lor.

Micutzu'... la cum de bagi in toate, nu avem nici o sansa sa scapam de tine chiar de interzicem accesul animalelor, politicienilor si lu' Numarul 1... Very Happy
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 3:29 pm

REBEL a scris:
TODORUT ALIN a scris:
Ma bucur ca in sfarsit unele persoane au realizat ca este mai important sa se concentreze pe meci decat sa intre in polemici cu persoanele cu adevarat importante din club. Dupa o discutie serioasa si de lunga durata la telefon (m-a sunat sa-si ceara scuze de greseala facuta si eu am raspuns la telefon nu ca alti antrenori cu fite) a inteles ca nimeni nu are nimic cu el, nu i se baga nici macar pumnul in gura si atata timp cat isi vede de joc tot staful tehnic va fi alaturi de el (chiar si dupa ce nu va mai putea sa joace, poate va ocupa o functie in club). Speram ca pana Duminica "domnul" Ciule sa ne lumineze si pe noi cu privire la ora de disputare, desi daca in ziar scrie ca de la ora 17 asa e (inseamna ca Sambata noaptea se poate sta la baut pana la 5). Apropo, Sexy Mother Fucker tu joci Duminica sau inca mai ai reflux? Va pupa tata.

Aiaiaiii....
Domnu' administrator a forumului, uite ce vocabular si exemplu ne da "persoana cu adevarat importanta din club"
Asta se crede Oieru' sef deja si nu e nici macar antrenor...

Nu vreau sa mai pun paie pe foc inainte de un meci asa important...o sa aflati voi multe, dar dupa acest meci...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 3:49 pm

Esti un fel de Horea Ivanovici. O sa aflati mai multe dar nu acum. Fis. Spune tot ce stii. Asa arata a santaj.
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 3:55 pm

Admin a scris:
Impresii de dinainte si de dupa meci ... doar aici va rog. Meciul are loc Duminica 18 Oct ora 16.

Baieti, duminica avem probabil cel mai greu meci de pana cu'.
Avem nevoie de baietii cu greutate din aprare (apropo, sper ca revine Luci) ca i-am vazut pe astia in meciul cu Sanatatea si dadeau fara menajamente si din maini si mai ales din picioare.
Mijlocul cred ca pentru prima data trebuie sa alerge continuu. Noroc ca vine si Victoras odihnit 9ca doar a stat o aetapa-sper ca nu pt motivul ca nu se putea desprinde de Piezisa)
Domnu' administrator a forumului poate incepe sa-si regleze tirul si sa mai nimereasca si intre bari nu numai in ele...
Providentialu' sa joace inainte de meci 15 minute singur la perete ca astea sunt f problematice la el...
Si poate o sa reuseasca si Mister sa faca ceva util pt meciul asta : un plan tactic, 2-3 scheme etc...
Apropo... la ce ora e meciul 16 sau 17 ?!
Si Caraba sa termine cu dubletii si sa se menajeze sambata ca duminica are de alergat nu gluma...
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 4:07 pm

Numarul 1 a scris:
Esti un fel de Horea Ivanovici. O sa aflati mai multe dar nu acum. Fis. Spune tot ce stii. Asa arata a santaj.

Nu domnu, TU esti un fel de Horia Ivanovici lol!
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 4:10 pm

REBEL a scris:
Admin a scris:
Impresii de dinainte si de dupa meci ... doar aici va rog. Meciul are loc Duminica 18 Oct ora 16.

Baieti, duminica avem probabil cel mai greu meci de pana cu'.
Avem nevoie de baietii cu greutate din aprare (apropo, sper ca revine Luci) ca i-am vazut pe astia in meciul cu Sanatatea si dadeau fara menajamente si din maini si mai ales din picioare.
Mijlocul cred ca pentru prima data trebuie sa alerge continuu. Noroc ca vine si Victoras odihnit 9ca doar a stat o aetapa-sper ca nu pt motivul ca nu se putea desprinde de Piezisa)
Domnu' administrator a forumului poate incepe sa-si regleze tirul si sa mai nimereasca si intre bari nu numai in ele...
Providentialu' sa joace inainte de meci 15 minute singur la perete ca astea sunt f problematice la el...
Si poate o sa reuseasca si Mister sa faca ceva util pt meciul asta : un plan tactic, 2-3 scheme etc...
Apropo... la ce ora e meciul 16 sau 17 ?!
Si Caraba sa termine cu dubletii si sa se menajeze sambata ca duminica are de alergat nu gluma...

Cu tiru' mai greu de reglat la varsta asta...iar de alergat o sa alergam in draci ca se anunta ploaie si maxim 5 grade la ora meciului Crying or Very sad
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 4:15 pm

Spartane, ca te vad logat Ciule e liber azi...numa pe mobil il putem gasi...lasa visele cu elefantii si fa-ti datoria de delegat..Tu de duminica de dupa meci pana duminica inainte de meci esti delegat...doar o ora pe saptamana esti fotbalist. Twisted Evil
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 4:19 pm

Si nici ora aia nu e completa.
Sus In jos
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 4:28 pm

ora oficiala de desfasurare a meciului este ora 17.00, indiferent de conditiile meteo.
nu mai aplecati urechea la toti dezinformatorii echipei, ce mama ...., si oficialii clubului au un cuvant de spus.
ne-o vedem la meci, mai bine zis dupa meci.
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 4:31 pm

Spartan16 a scris:
ora oficiala de desfasurare a meciului este ora 17.00, indiferent de conditiile meteo.
nu mai aplecati urechea la toti dezinformatorii echipei, ce mama ...., si oficialii clubului au un cuvant de spus.
ne-o vedem la meci, mai bine zis dupa meci.
Mah tu ai tras ceva pe nas in timpul serviciului...
Pai in timpul meciului chiar asa vrei sa joci incat sa nici nu-ti vezi coechipierii (a se citi prietenii)?!?!
Sus In jos
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 4:34 pm

ultima remarca a fost pt. cei care merg la dus, sa inteleaga si pretinii.
Sus In jos
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 4:35 pm

da n-ai gresit mult cu trasu.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 4:36 pm

Spartan16 a scris:
ora oficiala de desfasurare a meciului este ora 17.00, indiferent de conditiile meteo.
nu mai aplecati urechea la toti dezinformatorii echipei, ce mama ...., si oficialii clubului au un cuvant de spus.
ne-o vedem la meci, mai bine zis dupa meci.

In sfarsit un raspuns demn de un delegat...felicitari domnu pentru profesionalismul de care dai dovada macar in al 12-lea ceas.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 4:56 pm

va rog sa va pastrati felicitarile pt. dupa....
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 6:05 pm

Am vazut ca marti apare un dvd misto cu gazeta sporturilor. Le recomand unor spartani sa-l studieze. Poate mai invata cate ceva.
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 6:58 pm

Revin dupa o etapa,vorba lu Rebelu Steli,dar nu va asteptati la minuni,sa joc io singur,sa salvez meciul,ca au fost 2 saptamani in care nu mi-am vazut capul de cursuri si seminarii.Sper sa joc in nota echipei si sa aduc un plus ,la media de varsta a echipei ca la altceva...
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 7:38 pm

Victor a scris:
Revin dupa o etapa,vorba lu Rebelu Steli,dar nu va asteptati la minuni,sa joc io singur,sa salvez meciul,ca au fost 2 saptamani in care nu mi-am vazut capul de cursuri si seminarii.Sper sa joc in nota echipei si sa aduc un plus ,la media de varsta a echipei ca la altceva...

poate vrei sa zici ca aduci un minus la media de varsta "studentule" ... ce aduci tu in plus e gradul de alcolemie si de oboseala al echipei Twisted Evil
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 16, 2009 5:22 pm

oare a cazut netul in zalau?
nimeni nu mai face scandal?
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 16, 2009 5:52 pm

Numarul 1 a scris:
oare a cazut netul in zalau?
nimeni nu mai face scandal?

CE PLICTIS, CE PLICTIS....
Chiar nu mai are nimeni nimic de spus?!
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 16, 2009 6:22 pm

am impresia ca se odihnesc toti. vine weekendul si cam au toti meciuri
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 16, 2009 8:08 pm

Daca mai facem site trebuie sa ne grabim. asta pleaca din 1 noiembrie din tara.
asa ca daca il facem trebuie sa strangem bani.
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 12:52 am

Domnu TARKY, pardon, Rebel tu asa te plictisesti si Duminica la meci ca pe Forum. Unii nu isi vad capul de problemele meciului si incearca sa il pregateasca cat mai bine si nu mai au timp sa stea si pe forum. V-as ruga sa va pregatiti serios pentru acest meci avand in vedere ca este un meci foarte greu.
PROGRAM OFICIAL:
-Vineri seara se poate sta in oras pana la ora 1 (tinereii pana la 2), si se poate bea maxim un litru de vin
-Sambata seara se poate sta in oras pana la ora 23 maxim si fara BAUTURA
-Duminica la ora 16:30 ne vedem la teren

HAI BAIETII, PE EI PE MAMA LOR. BAFTA
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 1:39 am

Mister, dupa meci (indiferent de rezultat) am si io o treaba. jocolor ..la Royal la Brasov Dinamo si la Poli Iasi Stoia e invitata toata echipa la un vin si la petrecerea mea de larevedere...ma duc in probe in Argentina...stau 3 saptamani daca nu ma ia cineva, avand in vedere CV-u si valoarea mea, valoarea mea...poate raman acolo

asa ca rog tot staful echipei sa nu "inventeze" alt program:
providentialu' poate sa-si culce fetita mai devreme
Cristi nu culege dubleti ca in Treznea se merge doar cu elicopteru'
Dohan nu mai merge la Bucuresti
Cornel e director...nu-mi permit si in plus e plecat din localitate
Imbraca Pruncu poate bea cappy de ananas si la royal (cica au un cappy clasa I)
Sexi papusa Borcica sa lase figurile si sa treaca la munca de jos sa joace si sa se ude putin pe funduletu lui sexos...

restu oricum veniti si va imbatati ca in fiecare duminica indiferent de program...

PS: ala micu, studentu are dispensa, tre sa-si pregateasca cursurile de luni Laughing
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 2:19 pm

Daca vei ramane in Argentina macar putem sa ne bagam si noi atacantii de valoare ca pana acuma ne erai bagat pe gat (stai linistit, glumeam), sper sa nu aiba aia nevoie de tine, oricum eu sper ca pentru tine tot noi suntem mai importanti ca echipa (unde mai gasesti tu o echipa la care sa poti sa ii raspunzi obraznic antrenorului etapa de etapa fara sa ti se intample nimic?). Pentru Duminica, stii ca eu ma bag, pentru ceilalti nu pot raspunde pentru ca nu mai sunt la programul echipei dar sper sa nu se dea inapoi de la bauturica.


P.S.-Pe asta micu mai trebuie sa il invoim mult, ba de la meci, ba de la baut? geek
Sus In jos
zigic




Mesaje : 12
Data de înscriere : 11/10/2009

Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 3:03 pm

Ma....Octraviane:))

hai sa ne imprimam pe tricouri......numele astea.....ce dreq....ca la mistouri te pricepi...cu Mister:))

1.Providentialu'
2.Tarky/Sharky.....sau cu o vrea Sexosu
3. Pruncu sau imbracau as pe masa:))
4. The rock....sau Stanjenel....
5. Dupletele sangeros
6.Chirurgu'....A se citi Alin BT
7. Speranta ROSIE...../Octravian....
8. Fratele Sperantei.....sau ce e frate cu Speranta e oricum mai bun ca ea
9. Dohanu' poa' sa ramana.....Smile

cu restu' mai vedem
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XI > BT Royal - Titan   Etapa XI > BT Royal - Titan - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa XI > BT Royal - Titan
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Etapa 10 > BT Royal - Titan
» Etapa 33 > BT Royal - Titan
» Etapa 22 > BT Royal - Titan
» Etapa 31 > BT Royal - KMO
» Etapa 15 > BT Royal - SAL HDC

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: