BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeMar Mai 25, 2010 5:30 pm

Meciul este programat pentru data de 29.05.2010 ora 11:00.
Sus In jos
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeMar Mai 25, 2010 5:32 pm

LA MULTI ANI!! Nr.1 . Sper ca nu gresesc.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeMar Mai 25, 2010 8:21 pm

Spartan16 a scris:
LA MULTI ANI!! Nr.1 . Sper ca nu gresesc.
deci sambata la 11...
istoric meciuri:
ET.9.
DRACULA BOYS BT ROYAL - P&R AUTOMOBILE 9(3) - 4(2)
Ardelean Victor(4); Stanean Sorin(2); Ciupe Stelian; Dohan Calin; Ardelean Octavian

ET.20.
BT ROYAL - P&R AUTOMOBILE
3(2) - 3(0)
Caraba Cristian(2); Terhes Lucian

important de remarcat: Victor, Cristi si fundasii au fost principalii marcatori in aceste meciuri...trebuie sa confirme si sambata.

PS
nu gresesti...La multi ani Namber Uan si de la mine lol!
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeMar Mai 25, 2010 8:29 pm

multumesc baieti, astept ca cadou victoria cu PR
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 1:37 am

Deja ai primit un cadou de ziua ta domnule number one, aseara in direct Onixul a pierdut cu ratonii, si Zsolt a dat ultimul gol chiar in prelungiri cu dedicatie speciala, speram sa reusim si noi sa iti dedicam victoria si implicit castigarea campionatului sambata in meciul cu automobilistii.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 3:34 pm

TODORUT ALIN a scris:
Deja ai primit un cadou de ziua ta domnule number one, aseara in direct Onixul a pierdut cu ratonii, si Zsolt a dat ultimul gol chiar in prelungiri cu dedicatie speciala, speram sa reusim si noi sa iti dedicam victoria si implicit castigarea campionatului sambata in meciul cu automobilistii.

Delegatu? prezenta? unicu' selectioner avem echipa pe maine? poarta? fund? punga de recuperare?...atacu va fi la inaltime... Twisted Evil
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 3:59 pm

Lotul de baza prezent ca de obicei, asteptam un semn de la vedete, care se pise inca o data pe toata echipa. Mad
Sus In jos
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 5:11 pm

Spartan16 a scris:
Lotul de baza prezent ca de obicei, asteptam un semn de la vedete, care se pise inca o data pe toata echipa. Mad

foarte urate vorbe domnu' cu clopotei

printre altele am fost aseara de la 22 la meciul Titan-Vios Team. au castigat Titan cu 5-2(cred)

va urez bafta sambata
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 5:50 pm

cam putin totusi.
in ultima vreme ai cam neglijat echipa.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 6:01 pm

Numarul 1 a scris:
cam putin totusi.
in ultima vreme ai cam neglijat echipa.

daca la asta nu suntem toti asta este dar ar fi bine sa punem urmatoru' cel cu Sanatatea intr-o zi in care poate fi prezenta toata lumea...ce dracu...3 puncte ne mai trebuie...un efort se poate face...
la ultimul meci vreau sa joace urmatoarea formula:

Cornel - Capitanu (ca e capitan), Horia/Il Presidente - Antrenoru' Romica, Gatu/cineomaifi- Unicul Selectioner/Patronu'

si noi cei care am dus greul acestei campanii la paharit in frunte cu bravul nambaroane...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 6:12 pm

si la pomana joldos,
daca sta la pomana vine si el.
joaca maxim 5 min.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 7:11 pm

Numarul 1 a scris:
si la pomana joldos,
daca sta la pomana vine si el.
joaca maxim 5 min.

asta trebuie tratata cu delegatu si cu antrenoru...oricum la prima vedere eu zic ca fara 5 kile de vin nu are cum juca Laughing
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 5:29 pm

Ieri s-a ratat sansa de a deveni campioni cu 2 etape inainte fainalului de campionat, automobilistii au reusit din nou sa ne fure 1 punct si astfel sa fim nevoiti sa tragem din greu macar in etapa urmatoare cu Sanatatea Spital. In general echipa a jucat destul de bine, dar poate din prea mult exces de zel s-au intamplat si cateva greseli care ne-au departat de cele 3 puncte puse in joc, astfel, number one, care de altfel a aparat foarte bine tot meciul le-a facut cadou 3 goluri adversarilor. Felicitari echipei in general pentru ca am reusit sa trecem de 200 de doluri si lui Victoras in special care a reusit sa marcheze golul cu nr 200 pentru echipa, si a adus si suporteri de lux la echipa.
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:06 pm

Chiar nu-mi explic ce meciuri vede mister. Ori a baut prea mult ori nu mai vede bine.
Totusi inclin spre prima varianta.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 6:43 pm

Numarul 1 a scris:
Chiar nu-mi explic ce meciuri vede mister. Ori a baut prea mult ori nu mai vede bine.
Totusi inclin spre prima varianta.

de baut nu a baut nimic in timpul meciului, pot sa confirm...problema e ca s-a oprit din baut abia sambata dimineata pe la 4 ... mult prea tarziu pantru a "vedea" ceva in timpul meciului Twisted Evil
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 7:25 pm

oricum, ar trebui sa se mai abtina din degustat vin si sa pregateasca mai mult meciurile.
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeMier Iun 02, 2010 1:20 am

Domnu number one (mondialu), cred ca tu te uiti la alte meciuri, imediat o sa-mi spui ca nici Lobont nu a gresit la primul gol. Sa stii de la mine, cand primesti gol de la mijlocul terenului nu mai ai ce scuze sa gasesti, ca au dat coechipierii pe langa minge, ca in 1500 ne-au atacat turcii ca in 101 au venit romanii...., astea sunt vrajeli, tu trebuia doar sa te pui intr-o rana, dar nu aveai timp de asa ceva. Si sa stii ca eu nu degust, eu beau de-a dreptul, tu degusti inainte de meci, aia se numeste degustare. Sper ca meciul cu Sanatatea sa fi ramas batut in cuie pentru Duminica de la 3-4, si speram sa fie toata lumea prezenta, si poate devenim campioni cu o etapa inainte de final pentru a sacpa de emotii si in ultima etapa sa venim doar la plimbare.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeMier Iun 02, 2010 7:30 pm

TODORUT ALIN a scris:
Domnu number one (mondialu), cred ca tu te uiti la alte meciuri, imediat o sa-mi spui ca nici Lobont nu a gresit la primul gol. Sa stii de la mine, cand primesti gol de la mijlocul terenului nu mai ai ce scuze sa gasesti, ca au dat coechipierii pe langa minge, ca in 1500 ne-au atacat turcii ca in 101 au venit romanii...., astea sunt vrajeli, tu trebuia doar sa te pui intr-o rana, dar nu aveai timp de asa ceva. Si sa stii ca eu nu degust, eu beau de-a dreptul, tu degusti inainte de meci, aia se numeste degustare. Sper ca meciul cu Sanatatea sa fi ramas batut in cuie pentru Duminica de la 3-4, si speram sa fie toata lumea prezenta, si poate devenim campioni cu o etapa inainte de final pentru a sacpa de emotii si in ultima etapa sa venim doar la plimbare.

eu zic sa terminam cu acuzele si sa ne concentram pe urmatorul meci, cel mai important din istoria clubului nostru...o victorie sau macar un punct ne face campioni...

PS: amandoi sunteti niste bautori de prima mana (chiar daca unii incep cu un degustat) asa ca nu sunteti unu mai slab ca altu' la treaba asta, ba chiar sunteti fruntasi...ia ziceti voi de cate ori ati mers acasa treji dupa un meci??? Twisted Evil oricum duminica la vie va punem langa gratar sa va rezolvati problemele intorcand o ceafa

PSS: Spartane, azi cred ca a aparut ziaru'...asteptam si noi oficial ziua si ora meciului, prezenta si topicul nou...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeJoi Iun 03, 2010 12:36 am

Noroc ca ai fost tu treaz tot timpul si am avut cine sa ne duca si pe noi acasa
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeJoi Iun 03, 2010 2:02 am

TODORUT ALIN a scris:
Noroc ca ai fost tu treaz tot timpul si am avut cine sa ne duca si pe noi acasa

mai bine te-ai uita tu la meci la Razvan...poate inveti ceva din tainele acestui mare selectioner...decat sa te legi de putinii fotbalisti care i ai Twisted Evil
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitimeJoi Iun 03, 2010 3:55 pm

Etapa 31 > BT Royal – PR Automobile 6-6 (4-3)
Marcatori: Victor 2, Tavi 2, Cristi 1, Manu 1

Meci greu al BT-ului in etapa 31 a ligii a IV-a cu „automobiliştii”, 6-6 si sărbătoare amânata (speram doar pana etapa viitoare). Adevărul e ca nu era frumos sa câştigăm fără ca Preşedintele sa fie de fata…

Meciul a fost la discreţia „bancarilor”, aceştia au condus cu 4-1 si 6-4 in finalurile de repriza, dar au tratat cu seninătate unele faze din careul propriu, primind 3 goluri de cascadorii rasului. Arbitrajul bun si asistenta numeroasa au completat un meci destul de bun al „galben-negrilor”, in pofida rezultatului obţinut.

Remarcaţi: Victor (2 goluri si prezenţă in joc) si Unicul Căpitan (pentru ca nu îmi amintesc sa fi greşit grav la cele 6 goluri).

Acest punct si victoria „ratonilor” cu Onix, ne duce la un singur punct de câştigarea campionatului…meciul următor cu Sănătatea de Duminica (6 Iunie cel mai probabil ora 16) fiind hotărâtor in acest sens.

Mult aşteptatul gol 200 a fost marcat de Victor (pasa din corner, şut din cădere sub bara) care a făcut un meci foarte bun, mult peste ce joaca el in mod normal…MULTUMIM celor doua suportere de la tribuna a II-a – va mai aşteptam.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile   Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa 31 BT Royal - P&R Automobile
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa a 20-a BT Royal - P&R Automobile
» Etapa 33 > BT Royal - Titan
» Etapa 21 > BT Royal - BB
» Etapa 18 > BT Royal - Exin
» Etapa 15 > BT Royal - SAL HDC

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: