AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare

Admin

Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 18 > BT Royal - Exin Empty
MesajSubiect: Etapa 18 > BT Royal - Exin   Etapa 18 > BT Royal - Exin Icon_minitimeJoi Feb 25, 2010 12:24 am

Prima etapa a turului Duminica 28 Februarie, ora 14, BT Royal - Exin
Comentarii legate de acest meci ... aici.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Etapa 18 > BT Royal - Exin   Etapa 18 > BT Royal - Exin Icon_minitimeJoi Feb 25, 2010 8:19 pm

pt cei care mergem la cluj la cfr-steaua, microbuzul va fi la ora 16.00 in parcare la sintetic...asa ca , luati-va ce va trebuie din timp pentru ca mergem direct.
Sus In jos
TODORUT ALIN

Mesaje : 75

MesajSubiect: Re: Etapa 18 > BT Royal - Exin   Etapa 18 > BT Royal - Exin Icon_minitimeDum Feb 28, 2010 2:22 am

Dupa o lunga pauza in sfarsit incepem si noi campionatul si astfel vom avea duminicile mult mai frumoase. Chiar daca in tur am castigat cu un scor categoric sa stiti ca nu va fi un meci usor asa ca va rog concentrare maxima. Sa nu va uitati biletele pentru meci acasa. Forza BT.
Sus In jos
Spartan16

Mesaje : 57
Varsta : 48
Localizare : zalau

MesajSubiect: Re: Etapa 18 > BT Royal - Exin   Etapa 18 > BT Royal - Exin Icon_minitimeMar Mar 02, 2010 8:18 pm

DESTEPTAREA BAIETI!!!!!!!!!
domn administrator, rog a nu se uita actualizarea rezultatelor si a marcatorilor, mai ales autogolurile.
nu uitati, la sfarsitul campionatului ne asteapta premiile..... multe la numar.
odata cu inceperea returului se poate folosi si forumul
Sus In jos
Admin
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Etapa 18 > BT Royal - Exin   Etapa 18 > BT Royal - Exin Icon_minitimeMier Mar 03, 2010 6:21 pm

BT Royal - Exin 14-3 (5-1) ...cred

Marcatori: Namber Uan, Cristi, Rebelu, Providentialu'...cam toata echipa...imi cer scuze da in ultimele 15 minute am fost la dus si nu mai stiu exact cine si cum a marcat...

Meci usor al echipei noastre cu lanterna clasamentului... o victorie simpla fara prea mult efort din partea majoritatii jucatorilor... in ultimele 15 minute au ramas doar 7 jucatori in teren si pe banca deoarece unele papusi au mers mai repede la dus...
Remarcatii meciului: in primul rand sexy MF - Rebelu', marcator al unui pattrick de toata frumusetea (un hattrick si un autogol); Namber uan pentru ca i-am dat ocazia sa demonstreze ca merita sa ramana titular, ba mai mult a datsi un gol; cristi pentru care orice meci e pe viata si pe moarte si in ultimul rand ultimul spartan, kapitanu nostru care ... .... .... care a fost un kapitan bun in meciul de duminica:roll:

PS: De remarcat revenirea la teren a suporterilor nostrii, odata cu caldura apar si ei...speram pe viitor intr-un numar tot mai mare.