BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cupa Romaniei

In jos 
+2
Victor
Admin
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 08, 2009 4:53 pm

Cupa Romaniei Etapa 3 Grupa Principala> BT Royal - Electric Casa. Miercuri 9 Dec 09, Ora 22:00. Discutii despre meci, aici.

GMT - Generalii, meci decisiv al grupei noastre, se va desfasura la tot miercuri, ora 21:00. Deci, in teorie, o sa stim exact ce avem de facut ...
Sper intr-o prezenta la fel de numeroasa ca in meciul trecut...e ultimul meci de anu' asta...faceti-le sa inteleaga chestia asta si sa va mai lase odata. rabbit

Spor
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 08, 2009 7:45 pm

Spartan16 a scris:
Sper ca nu aveti cu totii gripa, unde ati disparut?
Miercuri de la 10 seara ultimul meci din grupa, inaintea noastra joaca Generalii-GMT.
Confirmati prezenta.

Vineeee
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 09, 2009 5:50 am

sa-l anunte cineva pe micul torje ca el e student la ISE nu la drept. Cine stie la ce consultatii a fost.
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 09, 2009 7:43 am

Drept economic,imi cer scuze,am uitat sa specific.
Tot aia e...
Bafta baieti,calificarea e la mana voastra!!!
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 09, 2009 10:28 pm

Care e criteriul de departajare la egalitate de puncte?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 09, 2009 11:25 pm

Numarul 1 a scris:
Care e criteriul de departajare la egalitate de puncte?

foarte buna intrebare, avand in vedere ca delegatu' si marele strateg habar nu au de chestia asta am sa incerc io sa explic chair daca nu e treaba mea...

Deci: in cazul in care 3 echipe au egalitate de puncte (adica fiecare dintre cele 3 au o victorie cu una dintre ele), se ia in considerare un clasament al primelor 3. In acest caz conteaza doar golaverajul intre primele 3.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 10, 2009 1:07 am

Asta inseamna ca la o victorie la diferenta de 2 -3 goluri pentru GMT noi nu mai avem sanse. Au sanse mari sa faca blat.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 10, 2009 5:51 pm

Cupa Romaniei Etapa 3 > BT Royal - Electric Casa 7-6 (4-4).
Meci catastrofal aseara facut de echipa noastra, cel putin in prima repriza. O aparare slaba cum nu am vazut demult, gafe peste gafe, scandal, aruncarea tricoului inspre antrenor, punga de recuperare de la mijloc a lipsit cu desavarsire, atacul, inafara de bulan si ceva crize de nervi a fost in nota echipei... cred ca cei doi unici: capitanu si marele strateg trebuiau sa se implice mai mult in aceasta echipa.

ma rog, importanta e calificarea pana la urma, calificarea si sedinta foto (asteptam pozele sa fie puse pe site macar pana la Craciun). Remarc revenirea pe lista marcatorilor a providentialului, care chiar si vaccinat a reusit 2 goluri din alea de-a lui.

Se pare ca (inca nu e sigur, aia care ar trebui sa ne spuna habar nu au) meciurile pe anu' asta s-au incheiat, cupa Romaniei continua la primavara cu meciuri eliminatorii tur/retur cu echipele din liga II.

Bafta multa si ne vedem la antrenamentul saptamanal de lunea.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 10, 2009 5:59 pm

Se pare ca unii dintre noi au fost sub influenta alcoolului aseara si nu au retinut faptul ca in cupa o sa fie tot grupe mai departe. Asta e se mai intampla si e scuzabil dupa un o jumatate de sezon plina de impliniri.
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 10, 2009 8:33 pm

Admin a scris:
Cupa Romaniei Etapa 3 > BT Royal - Electric Casa 7-6 (4-4).
Meci catastrofal aseara facut de echipa noastra, cel putin in prima repriza. O aparare slaba cum nu am vazut demult, gafe peste gafe, scandal, aruncarea tricoului inspre antrenor, punga de recuperare de la mijloc a lipsit cu desavarsire, atacul, inafara de bulan si ceva crize de nervi a fost in nota echipei... cred ca cei doi unici: capitanu si marele strateg trebuiau sa se implice mai mult in aceasta echipa.

ma rog, importanta e calificarea pana la urma, calificarea si sedinta foto (asteptam pozele sa fie puse pe site macar pana la Craciun). Remarc revenirea pe lista marcatorilor a providentialului, care chiar si vaccinat a reusit 2 goluri din alea de-a lui.

Se pare ca (inca nu e sigur, aia care ar trebui sa ne spuna habar nu au) meciurile pe anu' asta s-au incheiat, cupa Romaniei continua la primavara cu meciuri eliminatorii tur/retur cu echipele din liga II.

Bafta multa si ne vedem la antrenamentul saptamanal de lunea.

Meci cu ceva ....noroc.
Oricum am fost jenanti, daca asa avem de gand sa jucam in Liga III, osa fie vai de noi. In fine, pana la urma rezultatul conteaza si asta a fost favorabil, deci generator de calificaree !
URAAA !!!!
Pana una alta ar trebuii sa fim mandri de parcursul nostru la prima participare atat in campionat cat si in Cupa.
Adica am pierdut doar doua meciuri, am facut un egal si in rest numai victorii

Bravo baietii !!!
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 10, 2009 8:35 pm

Numarul 1 a scris:
Se pare ca unii dintre noi au fost sub influenta alcoolului aseara si nu au retinut faptul ca in cupa o sa fie tot grupe mai departe. Asta e se mai intampla si e scuzabil dupa un o jumatate de sezon plina de impliniri.

Unii au fost sub influenta alcolului si nu or fi retinut modul de organizare in continuare a Cupei, dar si mai sigur este ca unii (TOT SUB INFLUENTA ALCOLULUI) nu au retimnut nici o minge care venea spre ei.

Iti suna cunosccut?!

bounce bounce bounce
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 10, 2009 8:45 pm

Sigur ca-mi suna cunoscut, erau unii care nu au reusit nici un stop, toate mingile au sarit din ei la adversar, si in plus se mai lasa si urcati pe garduri.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 10, 2009 9:43 pm

Numarul 1 a scris:
Se pare ca unii dintre noi au fost sub influenta alcoolului aseara si nu au retinut faptul ca in cupa o sa fie tot grupe mai departe. Asta e se mai intampla si e scuzabil dupa un o jumatate de sezon plina de impliniri.


Asta ai visat-o tu azi noapte? oricum io vorbesc din surse oficiale, tu te-ai luat dupa doi betivani care vorbeau aseara sa se afle intreaba... Twisted Evil oricum sper ca remarcati ca a aparut sigla echipei pe forum....

Spartane...pozele alea? cam pe cand? da-i de lucru lu Number one sa nu se mai ia de cei mai mici ca el Very Happy
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 11, 2009 3:50 pm

Numarul 1 a scris:
Sigur ca-mi suna cunoscut, erau unii care nu au reusit nici un stop, toate mingile au sarit din ei la adversar, si in plus se mai lasa si urcati pe garduri.

Da mah, da aia si-au respectat statutul si n-o baut inainte de meci
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 12:14 am

Tin sa va felicit in primul rand pentru sezonul reusit pe care l-am avut impreuna, speram sa o tinem tot asa si pe mai departe. Ultimul meci, chiar daca nu a fost unul foarte reusit, macar ne-a adus calificarea mai departe dinyt-ro grupa dificila din care au facut parte din liga a 3-a, deci se poate. Speram de la anul sa nu mai fim asa dezorganizati si sa reusim sa ne prezentam la meci in efectiv complet, poate crestem unii mai meri si putem veni la meciuri, sau sa punem meciurile Duminica dimineata de la 7, poate reusim asa sa ne miscam de la Hanul Drumetilor. Felicitari inca o data baieti, iar pentru cei cu care nu o sa ne mai vedem acest an va urez Sarbatori Fericite si un An Nou cu cat mai multe bucurii.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 05, 2010 11:40 pm

Epopeea Continua: Cupa Romaniei Turul I: BT Royal - FC Zalau, Joi 7 Ianuarie, ora 21:00

discutii despre meci (daca mai aveti cuvinte in voi in noul an) aici.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 15, 2010 5:09 pm

As vrea sa va felicit pentru meciul de aseara dar parca nu prea ma lasa sufletul sa fac acest lucru. Avand in vedere ca nu am putut sa ne prezentam cu tot efectivul la meci si adversarii nostrii au fost niste zvarlugi nu a fost chiar rau, desi rezultatul ne face sa ne ascundem o perioada de timp. Felicitari totusi pentru cei care au avut puterea de a veni sa sarbatoreasca dupa meci.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cupa Romaniei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei   Cupa Romaniei - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cupa Romaniei
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Cupa Romaniei
» Cupa Romaniei - sezon 2011-2012
» cupa 2011_2012

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: