BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN

In jos 
+4
REBEL
Numarul 1
Victor
TODORUT ALIN
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 31, 2009 6:43 am

La multi ani Providentialule!!!Sa ne traiesti si sa joci in continuare la fel de bine pt. echipa.
Multa sanatate si toate cele bune!
Sus In jos
zigic




Mesaje : 12
Data de înscriere : 11/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 31, 2009 3:20 pm

daca i cu LA MULTI ANI......

LA MULTI ANI SA FIE.....

jocolor

vivat Providentialule!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 31, 2009 8:31 pm

La multi ani domnu sa ne traiesti...si sa ramai in starea aia a ta providentiala jocolor
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 31, 2009 8:33 pm

Admin a scris:
La multi ani domnu sa ne traiesti...si sa ramai in starea aia a ta providentiala jocolor

ba asta nu e forum de matrimondiale dealea...faceti topic nou pt lamultiani nu fiti leneosi
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 5:04 am

nu m-am dat la fund dar mi s-a defectat laptopu si mi-e lene sa ma duc pana in camera cealalta la calculator. In rest, echipa a jucat destul de bine dar sa nu ne mai dati emotii ca iar a trebuit sa vorbesc cu arbitrul sa ne dea 7 metri cu eliminare (si super fotbalistii astia de la ratin chiar o sa creada ca iar ne-au ajutat arbitrii si numa mor astia de ciuda). La domnu capitan ia-u rupt copiii coloana (nu stiu cate etape va fi indisponibil) iar numaru 1 face figuri si ia goluri din vestiar. Eu propun sa nu mai jucam in nocturna ca nu prea vedem bine mingea (sper ca asta sa fi fost motivul). Meciul nu prea l-am vazut cu mare atentie pentru ca discutam probleme ,ai importante cu Domnul Presedinte dar a fost un meci bun cu daruire din partea tuturor, inclusiv a domnului student, care desi era obosit de pe drum s-a luat cu ei la bataie. Mai multa atentie la meciurile viitoare. BAFTA BAIETI. Din partea conducerii un sincer si calduros LA MULTI ANI pentru Providentialu, il asteptam cu cinstea.
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 3:49 pm

Domnu' providentialul, LA MULTI ANI !!!
sa na etraiesti sa ne ajuti si sa marchezi cat mai mult !!!

Domnu' Victor sarut-mana pt aprecieri...
Vrei sa trimit o ladita cu ceva licoare in Cluj?
Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Etapa a 24-a: AS Cristian Vio’s Team - BT Royal
» Etapa 31 > BT Royal - KMO
» Etapa 15 > BT Royal - SAL HDC
» Etapa XI > BT Royal - Titan
» Etapa 21 > BT Royal - BB

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: