BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN

In jos 
+4
REBEL
Numarul 1
Victor
TODORUT ALIN
8 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeLun Oct 26, 2009 5:04 pm

Doar aici se vor posta comentarii despre acest meci. O zi buna. Pentru impresiile de la meciul cu Ratonii avem topic separat.
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeLun Oct 26, 2009 11:27 pm

Sa ma anuntati cand e meciul sa stiu si io cand sa vin acasa,daca e nevoie de mine.
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeLun Oct 26, 2009 11:47 pm

Si eu sunt curios. sa vedem ce spune delegatul.
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeLun Oct 26, 2009 11:51 pm

Sa speram ca nu pune meciul sambata dimineata la ora 9
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeMar Oct 27, 2009 4:18 pm

TODORUT ALIN a scris:
Doar aici se vor posta comentarii despre acest meci. O zi buna. Pentru impresiile de la meciul cu Ratonii avem topic separat.

Se pare ca s-a stabilit. Joi ora 5.
mister, vezi ca am devenit serios si am inceput sa ma antrenez, si sper ca sa am si rezultate. Mai aveti rabdare vreo 2-3 meciuri (cu alea de pregatire cu tot) si sa vedeti pe mandea la treaba..... Laughing
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeMar Oct 27, 2009 9:10 pm

Oare Capitanul a confirmat ora?
Sus In jos
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeMar Oct 27, 2009 11:01 pm

toata lumea a fost anuntata, joi la ora 17.00, ca sa fie clar.
si Mister si Nr.1, stiti foarte bine, lasati echipa sa se pregateasca.
Victor, te rog confirma prezenta.
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeMar Oct 27, 2009 11:25 pm

Vin,sigur.
Care suntem?
Nu mai a aparut nimeni indisponibil in afara de argentineanul nostru?
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeMar Oct 27, 2009 11:41 pm

Eu ii las, ba chair insist sa se pregateasca. Numai ca unii mai mult fac scandal decat sa joace.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeMier Oct 28, 2009 6:59 am

Multa bafta ba!...ar fi cazu sa terminati cu prostiile si sa reincepeti sirul de victorii...e vorba de copii de 14-15 ani ce mama dracului...
PS: sa nu uitati sa "scrieti" meciul pt cei care nu au norocul sa-l vada...


Bafta
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeMier Oct 28, 2009 5:01 pm

Trebuie multa atentie. Nu vreau sa avem si noi aceleasi probleme ca si Galacticii de la Real.
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeJoi Oct 29, 2009 5:49 am

Am inteles ca nu se mai joaca maine la 5.
In caz ca se schimba treaba si se va juca maine,va rog sa ma sunati.
Mersi
Sus In jos
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeJoi Oct 29, 2009 1:58 pm

Victor a scris:
Am inteles ca nu se mai joaca maine la 5.
In caz ca se schimba treaba si se va juca maine,va rog sa ma sunati.
Mersi

asa am auzit si eu
ne anunta oficialii , ai putintica rabdare
intr-un fel e bine asa...ca eu nu prea puteam juca
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeJoi Oct 29, 2009 2:26 pm

Hotarati-va. sa stiu si eu daca desfac o bere sau mai stau.
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeVin Oct 30, 2009 3:58 pm

Bravo baitii!!!!
Inca 3 puncte, inca un pas inainte
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeVin Oct 30, 2009 4:31 pm

Golgheterii sa fie atenti ca imediat ii intrec. Pana am spart gheata a fost mai greu.
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeVin Oct 30, 2009 4:53 pm

Numarul 1 a scris:
Golgheterii sa fie atenti ca imediat ii intrec. Pana am spart gheata a fost mai greu.

OOo da Domnu...
Felicitari felicitari felicitari
esti UNICUL Nr. 1
Ma rog ai compensat cele 3 goluri pe care scria Gabita (luate cu o nonsalanta pe care o mai ai doar cand bei)
Very Happy

Oricum meriti felicitari
Sa vedem ce zice Spartanu ca l-ai egalat la goluri marcate
bounce
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeVin Oct 30, 2009 6:09 pm

Va rog sa ma scuzati ca la un singur meci mi-am permis sa joc in nota echipei, adica nesatisfacator.
Promit sa va scot iarasi la meciul urmator.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeVin Oct 30, 2009 6:50 pm

Numarul 1 a scris:
Va rog sa ma scuzati ca la un singur meci mi-am permis sa joc in nota echipei, adica nesatisfacator.
Promit sa va scot iarasi la meciul urmator.

Ba, nu mai fiti panarame si ziceti ce dracu ati facut ieri? DETALIIII....am inteles ca am castigat (BRAVO) dar vreau mai mult...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeVin Oct 30, 2009 7:33 pm

Ne bucuram ca mai traiti domnu Admin.
Va asteptam ....
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeVin Oct 30, 2009 7:41 pm

Sincer domnule atacant eu as vrea sa am ce povesti dar nu am vazut mare lucru. Pe scurt am scos un sut in prima repriza, doua suturi in repriza a doua, in rest ce a fost pe poarta a fost gol. Am luat gol si din lovitura libera prin zid.
Si sa nu uit, ce e mai important, am dat gol din poarta in poarta. In rest, am fost luati pe nepregatite. Capitanul a fost aproape de fractura de coloana cum l-au intors copii, Providentialul a jucat cu frica, Cristi a fost cel mai serios.
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeVin Oct 30, 2009 8:04 pm

Domnu frate argentinian,am invins copiii de la Cristian cu 13-6.
A fost un lant de neintelegeri,era vorba ca nu se joaca,chiar si domnul capitan m-a informat in ziua meciului ca nu se va juca,dar cu noroc am ajuns toti la sintetic cu putin timp inainte de inceperea partidei.
Au jucat Gabi,Alin Pavel,Stanu,Calin,Romica,Steli,Cristi,Io,Muresan ,sper ca nu am omis pe nimeni.
Copiii au inceput bine,au avut 1-0 ,ne-au cam pasat,apoi am obtinut un 7 m si o eliminare pentru un copil de la ei,apoi s-a facut 3-1,3-2,5-3 scorul pauzei.
In a 2-a repriza,copiii au inceput sa-si bata joc de fotbal,mai mult erau din gura,si drept rezultat 13-6,cu o zi slaba a portarului golgheter,a fundasilor,a mijlocasilor si a atacantilor.Toti am fost morti,parerea mea,sa vedem ce zice si mister.
Puteam da mai multe goluri ,pentru un pic de golaveraj,dar asta e.
Bine ca am invins,ca la cum au inceput copiii,nu speram la o diferenta asa mare,noroc cu eliminarea lor,ca acolo s-a rupt meciu si noroc cu neseriozitatea lor.
Fratello,ce are telefonu tau?Ca tot inchis imi da.
Esti in regula?
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeVin Oct 30, 2009 8:06 pm

De precizat golul lui Gabi si golul lui Steli care a depasit in clasamentul golgheterilor jucatori cu experienta in echipa.
In rest a dat Cristi 5,eu 4,Muresan 2,cel putin asa scria pe foaie.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeSam Oct 31, 2009 5:47 am

Victor a scris:
De precizat golul lui Gabi si golul lui Steli care a depasit in clasamentul golgheterilor jucatori cu experienta in echipa.
In rest a dat Cristi 5,eu 4,Muresan 2,cel putin asa scria pe foaie.

Cum am luat ba 6 goluri??? Numaru 1 ce e cu voi? Aveti grija de capitan, trebuia protejat ... are si el o varsta, nu se cade sa fie luat la misto de niste minori (trebuia sa-i ameninti cu casa de corectie). Mister nu mai zice nimic s-a dat la fund? sau va luati dupa ala care zicea ca noi stam cu fundu in poarta si nu jucam spectaculos? sexi a dat gol dinnou (3meciuri/2 goluri bun raport) felicitari

in fine, importanta e victoria sau cele 3 puncte cum se zice... cand e urmatoru meci si cu cine?

domnule student, am cartela nevestii in telefon, lasa nu ma mai suna, va sun eu din cand in cand (e 2 euro daca primesti apel ...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitimeSam Oct 31, 2009 6:42 am

Pai am luat 6 goluri,pt. ca Numarul 1 a cautat mai mult poarta adversa decat sa isi caute de poarta lui.Oricum ne-a scos destul,i se accepta anumite greseli din partea colegilor,mai ales acum ca a si marcat.
Sexy Rebel marcheaza pe zi ce trece mai mult,lupta,se bate,este cea mai buna achizitie de cand a inceput sezonul.Fuge mai tare ca Jar-ul si se daruieste la fiecare meci mai mult.
Urmatorul meci...asteptam semnalele conducerii si de asemenea parerea lui Mister si a delegatului capitan despre ultima etapa,parti bune/parti rele.
Fratello,totul e ok?sa ma suni cand ai vreme.Mergi la ceva meci in weekend,pe La Bombonera sau El Monumental?
Spor la munca.
Ah,a marcat Clau gol si v-ati calificat in sferturile cupei Romaniei dupa 1-0 cu Otelul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Empty
MesajSubiect: Re: ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN   ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN Icon_minitime

Sus In jos
 
ETAPA XIII BT ROYAL-AS CRISTIAN
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Etapa a 24-a: AS Cristian Vio’s Team - BT Royal
» Etapa 31 > BT Royal - KMO
» Etapa 15 > BT Royal - SAL HDC
» Etapa XI > BT Royal - Titan
» Etapa 21 > BT Royal - BB

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: