Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare

Numarul 1

Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

ETAPA I   BT ROYAL - LEVEL X  Empty
MesajSubiect: ETAPA I BT ROYAL - LEVEL X    ETAPA I   BT ROYAL - LEVEL X  Icon_minitimeVin Aug 20, 2010 12:26 am

Aveti grija ca daca nu bateti aveti de-a face cu mine.
Sus In jos
LucianTerhes

Mesaje : 33
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 41

MesajSubiect: Re: ETAPA I BT ROYAL - LEVEL X    ETAPA I   BT ROYAL - LEVEL X  Icon_minitimeDum Aug 22, 2010 3:45 am

Bafta sa aveti plaiesii mei.....
Sus In jos
Numarul 1

MesajSubiect: Re: ETAPA I BT ROYAL - LEVEL X    ETAPA I   BT ROYAL - LEVEL X  Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 4:15 pm

nu face nimeni o analiza a meciului?
Sus In jos
TODORUT ALIN

Mesaje : 75

Felicitari baieti pentru victoria obtinuta in prima etapa contra unei echipe valoroase, care si anul trecut a evoluat in liga a treia si au incheiat sezonul destul de bine. Chiar daca le-au lipsit trei dintre oamenii de baza nu ia cu nimic din meritele noastre (si noi am avut absenti in destule etape, chiar si in aceasta). Acest start fulminant ne obliga la cat mai multe victorii si speram sa obtinem mai multe decat adversarii nostrii la fel ca in sezonul precedent. Bafta in continuare
Sus In jos
Spartan16

Mesaje : 57
Varsta : 48
Localizare : zalau

MesajSubiect: Re: ETAPA I BT ROYAL - LEVEL X    ETAPA I   BT ROYAL - LEVEL X  Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 5:35 pm

Domnu' VARFU' asteptam o analiza serioasa, chiar daca va fi obiectiva sper sa nu-mi sifoneze imaginea.
Sus In jos
Numarul 1

Domnu Capitan, asteptam data si ora de desfasurare al urmatorului meci.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 259

Spartan16 a scris:

Level X – BT Royal 2 – 11 (2 – 6) Au marcat: Ordas Levente şi Fodor Csaba, respectiv Cristian Caraba (4), Victoras Ardelean (4), Mircea Dohan, Sorin Stânean şi Horea Topan
Level X: Călin Ţârlea, Ordas Levente, Fodor Csaba, Florin Cheregi, Khaled Abdel Krim, Mircea Faur şi Nahy Zoran. Delegat: Ordas Levente
BT Royal: Cornel Popa – Alin Pavel, Cristian Caraba, Victor Ardelean, Horea Topan, Octavian Ardelean, Alin Mureşan, Sorin Stânean, Mircea Dohan, Roman Condea şi Adrian Gîrda. Delegat: Sorin Stânean

Duminica, 22 August 2010, ora 16, baza Onix…BT Royal debutează in Liga a III-a…lume multă, galeria prezentă, emoţii mari, jucam cu Level X, se aude ca nu s-ar prezenta la meci, ba se prezintă da nu vin doi trei dintre cei mai buni…rumoare in tribună… „dacă vin aia 2 fraţi vă mănâncă, altfel ar mai fi o şansă…” Cam aşa era situaţia înainte de debutul echipei noastre in liga 3-a, nu se ţinea cont ca si la noi exista nişte fraţi…unii chiar absenţi si la noi (in special Namber Uan, portarul ligii a IV-a anul trecut). In fine, apar arbitrii, se prezintă puţin regulamentul si începe meciul…Noi, defensiv ce mama dracu, jucam cu Level X, locul 6/7 anu’ trecut nu cu neica nimeni…se urca pe noi din start … Cornel, la primul meci in acest an ne menţine in joc cu câteva parade de excepţie… si încet încet punem stăpânire pe meci…minutul 10, sut centrare spre poarta, Victor pune genunchiul si catapultează mingea in vinclu’ 1-0 pentru galben-negrii. Câteva momente mai târziu se face 2-0, echipa joaca unsa (cu mici excepţii) iar meciul devine unul foarte simplu, multe faze terminate cu finalizare la poarta lor. 6-2 la pauza pentru noi si se aud voci din ce in ce mai surprinse de mersul lucrurilor…adversarii nu cred ce vad si isi fac de doi lei speranţa „hai ca o sa cada fizic repriza a doua”. Dar in repriza a doua continua „jihadul”, galben negrii marcând încă de 5 ori fără a primi gol: 11-2. O bătuta cu strigături si un semnal pozitiv in acest început de sezon…de remarcat si prezenta in număr mare a băieţilor…revenirea providenţialului la echipa după un concediu mai lung pigmentat cu partide de pescuit…
Remarcaţi: in primul rând fratele mai…mic, Victor care reuşeşte 3 meciuri bune la rând, păcat ca forma de excepţie in care se afla îl va părăsi odată cu începerea anului universitar, apoi apărarea care împreuna cu Cornel si cu Capitanu’ au făcut un meci perfect, Messi din Treznea si Horia au alergat pentru întreaga echipa, încununându-si evoluţiile cu goluri.
Remarcaţi negativ: Unicul Atacant…derivă totala…nu a intrat nimic…iar in repriza a doua a stat pe banca, admirând jocul de pase al echipierilor.

Primul meci, prima victorie…speranţe mari pentru noul sezon…încă se analizează stabilirea obiectivului pentru noul sezon….BAFTA!!!