BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Etapa 28 Viper - BT Royal

In jos 
+2
providentialu
Spartan16
6 participanți
AutorMesaj
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 5:06 pm

Meciul este programat in data de 09.05.2010, ora 12:00 fix.
Rog prezenta, fara injuratori.
Sus In jos
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 6:15 pm

Spartan16 a scris:
Meciul este programat in data de 09.05.2010, ora 12:00 fix.
Rog prezenta, fara injuratori.

nu confirm prezenta sau mai bine zis confirm absenta
multa bafta sa aveti
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 10:28 pm

providentialu a scris:
Spartan16 a scris:
Meciul este programat in data de 09.05.2010, ora 12:00 fix.
Rog prezenta, fara injuratori.

nu confirm prezenta sau mai bine zis confirm absenta
multa bafta sa aveti

kkt...mare kakat...iara cu noaptea in cap...de la 2, de la 5 ce avea?
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 10:43 pm

uite asa ajungem la vorba cioroilor, singuri impotriva tuturor
Sus In jos
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 3:32 pm

Spartan16 a scris:
Meciul este programat in data de 09.05.2010, ora 12:00 fix.
Rog prezenta, fara injuratori.

mno ca pana la urma s-ar putea sa vin si eu
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 6:16 pm

providentialu a scris:
Spartan16 a scris:
Meciul este programat in data de 09.05.2010, ora 12:00 fix.
Rog prezenta, fara injuratori.

mno ca pana la urma s-ar putea sa vin si eu

ooo...carui fapt datoram aceasta onoare? Twisted Evil
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 7:24 pm

ooo...carui fapt datoram aceasta onoare?


Smile
1. in acest weekend pot sa imi iau o zi libera
2. deoarece vremea se pare ca va fi naspa am ales sambata sa lucrez, deci duminica e libera
3. nu am reusit sa iau cartonas galben etapa trecuta lol!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 3:28 pm

Constat cu surprindere ca "sageata" noastra, Cristi, apare suspendat pentru meciul de duminica...impreuna cu Rad de la Onix (astia is in stare sa se fure chiar si singuri, numai sa ne fure si pe noi Twisted Evil )

Rog delegatu' vietii sa-si faca datoria...avand in vedere ca pana la ora asta, cu 48 de ore inaintea meciului nu se stie situatia echipei, propun amendarea delegatului cu un flacon de vin la 2.5 litri. Rog aprobarea amenzii de catre presedintele asociatiei si secretarul acesteia...

ganditi-va la Cristi, ce e in sufletul lui, nestiind daca va intra sau nu duminica Evil or Very Mad ...

un week-end fain
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 4:32 pm

problema ii rezolvata de mult, conducatorii clubului au fost informati, iar pt. cristi nu-ti face probleme ca el oricum ii izolat, in munti, si are semnal cu 15 minute inainte de meci, cat despre acces la presa nici vorba.
daca ai vreo nelamurire sau daca vrei mai mult "sec" pt. un cupaj, vorbim in particular.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 5:02 pm

Spartan16 a scris:
problema ii rezolvata de mult, conducatorii clubului au fost informati, iar pt. cristi nu-ti face probleme ca el oricum ii izolat, in munti, si are semnal cu 15 minute inainte de meci, cat despre acces la presa nici vorba.
daca ai vreo nelamurire sau daca vrei mai mult "sec" pt. un cupaj, vorbim in particular.

eu doar am atras atentia asupra acestui fapt...e important ca ma intereseaza ce se intampla la echipa si ar trebui sa fiu premiat pt acest lucru...in loc de amenda ta sa-mi dai ca premiu vinu ala Very Happy
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 5:11 pm

eu doar am atras atentia asupra acestui fapt...e important ca ma intereseaza ce se intampla la echipa si ar trebui sa fiu premiat pt acest lucru...in loc de amenda ta sa-mi dai ca premiu vinu ala Very Happy[/quote]

iar tu ca un bun amic o sa il imparti cu noi, nu?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 6:45 pm

providentialu a scris:
eu doar am atras atentia asupra acestui fapt...e important ca ma intereseaza ce se intampla la echipa si ar trebui sa fiu premiat pt acest lucru...in loc de amenda ta sa-mi dai ca premiu vinu ala Very Happy

iar tu ca un bun amic o sa il imparti cu noi, nu?[/quote]

spiritul de echipa trebuie sa fie prezent la fiecare din noi nu? si apoi tresa ai cu cine ciocni
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 6:51 pm

Pentru ca antrenorii sunt ocupati cu urmarirea posibililor adversari, iar delegatu cu drepturile de joc si cu premierile, va scriu eu cu privire la istoricul intalnirilor cu Viper:

ET.6.
VIPER - DRACULA BOYS BT ROYAL
1(0) - 3(1)
Ardelean Victor; Pavel Alin; Muresan Alin

ET.17.
BT ROYAL - VIPER
2(1) - 1(1)
Ardelean Octavian; Pavel Alin autogol Stanean Sorin

meciuri stranse cu victorii norocoase...va mai amintiti golul victoriei marcat de Pavel in ultimul meci...

PS: Remarc prezenta Unicului Capitan si de aceasta data in lista cu goluri Laughing
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 8:10 pm

AS Onix apierdut cu Focus TEAM 8-9....aseara.
a confirmat arbitrul acestei partide....Ciule
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeSam Mai 08, 2010 2:33 am

Vreau sa felicit echipa Onix si pe arbitrul intalnirii pentru acest rezultat mare, sunt curios cate de 7 metri le-a dat arbitrul celor de la Onix de au dat atatea goluri. Trebuie sa ne concentram la maxim pentru a nu pierde contra viperelor Duminica, stim ca este un meci greu dar nu avem de ales, suntem condamnati sa castigam, mai ales ca sortii ne zambesc din nou. Speram sa nu mai pierdem nimic pana la finalul campionatului pentru a putea sarbatori cum se cuvine finalul de sezon (nu ca nu am face-o noi oricum, dar parca altcumva te bucuri de pe primul loc). HAI BT!
Sus In jos
LucianTerhes

LucianTerhes


Mesaje : 33
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 41

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: a doua sansa??????   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeMar Mai 11, 2010 9:28 pm

Am auzit eu ceva ca avem inca o sansa la locul 1???
O pierdut onixu iar???
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeMar Mai 11, 2010 11:23 pm

nu au pierdut, au fost calcati in picioare
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeJoi Mai 13, 2010 12:43 am

Luni seara, ora 20, lumea nu prea are chef sa mearga la miscare si prefera sa stea la o cruce (fiecare singur), cu un pahar de vin in fata si sa priveasca din cand in cand cum mai joaca Steaua. Ora 21 si aproximativ 30 de minute, iese si restul lumii de la sala, vine sa mai bea un pahar de vin iar la un moment dat suntem anuntati ca Onixul are meci. Desi era o vreme destul de racoroasa si aveam si unii carcotasi in gasca, ne-am hotarat sa mergem la meci dar numai dupa ce unicul capitan a promis ca ne doneaza cei 2 litri de vin pe care ii avea in portbagaj (parca ar dona 2% din impozit). Sincer sa fiu nu ne-a parut rau ca am ales sa mergem la meci, am asistat la o umilinta la care sper ca nu vom fi supusi niciodata, cei de la Onix au fost calcati pe cap in teren, batjocoriti si umiliti si de jucatorii adversi si de spectatorii destul de numerosi prezenti in tribune. Echipa detinatoare a terenului a protestat impotriva arbitrilor la fiecare gol primit, desi nu aveau dreptate, iar daca arbitrii au avut bunavointa (ca sa nu folosesc cuvinte mai dure) de a nu le acorda cartonase, au hotarat sa iasa ei singuri de pe teren, unii sa plece chiar acasa, dar asa umilinta a fost mai mare. Felicitari celor de la Titan pentru meciul bun, a fost o seara frumoasa.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeJoi Mai 13, 2010 3:03 am

cum dracu; i-am batut pe titan de 2 ori??? au jucat senzational
cred ca suntem echipa mare totusi Twisted Evil
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 1:40 am

Vad ca toti va bateti capu de cum au jucat altii, cati fundasi cumparam, cati capitani vindem (tin sa va anunt ca nu s-a alocat nici un buget pentru transferuri - Meme daca vrea sa vina sa dea bani), dar jocul de Duminica trecuta nu-l vedeti nici unul asa ca vreau sa va reamintesc cate ceva (ce mai tin si eu minte) din acest meci. Numarul 1 a fost la inaltime ca de obicei dar in cateva randuri adversarii au reusit sa il aduca cu picioarele (sau mai bine zis cu tot corpul) pe pamant. La primul gol culegea ciupercute iar capitanul il ajuta strigandu-i acel strigat de lupta pe care il stie toata lumea (hI). Facand abstractie de acest episod neplacut capitanul a facut un joc modest ca de obicei dar il iertam pentru ca are teneci noi, suflet mare si mai ales vin bun (care totusi luni seara am ajuns cu baietii la concluzia ca e cam statut). Caraba la mijlocul terenului joaca in nota lui obisnuita dar singur nu poate face minuni pentru ca mai nou nu este ajutat nici de domnul student care se pare ca are o viata tare grea in Cluj (sper ca nu extrasportiva), si nici de domnul Providential care dupa concediul de la Praid nu se mai trezeste (si acum l-a trimis si pe Guma sa il termine si pe ala). De atac ce sa mai spunem cand unicul atacant stiind ca nu are concurenta se sufoca in timpul meciului si nu mai este in stare sa urmareasca mingea nici 2 metri si astfel puteam sa ne adjudecam cele 3 puncte si etapa asta am fi mers la 4 puncte de Onix si ingropam campionatu putand astfel sarbatori in orice moment titlul de campion (asa trebuie sa asteptam pana in ultima etapa). Prezentul articol este un pamflet si trebuie tratat ca atare (am glumit, trebuie tratat in cel mai serios mod).
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 5:28 pm

Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 5:31 pm

uitati-va la echipamentul Cairo in culori negru - galben - rosu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etapa 28 Viper - BT Royal Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 28 Viper - BT Royal   Etapa 28 Viper - BT Royal Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa 28 Viper - BT Royal
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa 24: Viper - BT Royal
» Etapa 3 > BT Royal - Viper
» Etapa 17 > BT Royal - Viper
» Etapa a 7-a: BT Royal - Viper
» Etapa a 26-a: AS Onix - BT Royal

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: