BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 impresii despre sanatate:))

In jos 
+2
Victor
zigic
6 participanți
AutorMesaj
zigic




Mesaje : 12
Data de înscriere : 11/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeLun Oct 12, 2009 12:16 am

hmmm

rodul muncii de echipa.....concetrare si determinare....un Stanu....echilibrat......si mereu preocupat de circulatia balonului.......dispus sa aglomereze zona centrala......in permanenta la dublaj.....la arbitru:))........In fine....the man of the game

bv echipa
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeLun Oct 12, 2009 12:50 am

Felicitari baieti!!!!
Zice presa clujeana ca ati practicat un joc plin de daruire,ati fost concentrati si ati realizat o noua victorie din sirul interminabil al campionatului!
Felicitari si multumesc de invoire,nu o sa se mai repete!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeLun Oct 12, 2009 2:33 pm

Un meci slab facut de echipa noastra, o tactica complet gresita in abordarea meciului; avem un antrenor de forum pe care il intereseaza ce face echipa in afara meciului si nu un fin tactician - adica noua ne trebe un "Dinu" si avem un "Ganea".

totusi determinarea echipei a triumfat tacticii paguboase.
remarcati: Cornel, Pavel, Calin si partial Stanugol adica apararea...Horia dupa doua intrari pe langa in chiar debutul meciului, si-a revenit incet, ajungand in final in urma unei crize de nervi din cauza uniu adversar sa enunte "Freaca-ti tenisii"
Mijlocul si atacu nu au prea mers noroc cu "Providentialu" care a deschis scoru'. Cristi nu a reusit nici un dribling toata durata meciului, partea buna au fost cele 2 pase de gol. Atacu...............................2 bare in 5 secunde (cu poarta goala zic unii dar noi stim ca nu a fost asa), deci ghinion maxim:)


Cam atat. Important e ca am castigat si ca, dupa cum spunea unu de la "Sanatatea" a fost un meci peste liga a 3-a (incerca si el sa se autoincurajeze).
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeLun Oct 12, 2009 4:51 pm

Numarul 1
Lun 12 Oct 2009 - 9:53 Subiect: [Niciunul]

--------------------------------------------------------------------------------

totusi unii ar trebui sa asculte recomandarea doctorului si sa poarte ochelari, poate ar vedea mai usor poarta adversa.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeLun Oct 12, 2009 4:52 pm

Admin a scris:
Numarul 1
Lun 12 Oct 2009 - 9:53 Subiect: [Niciunul]

--------------------------------------------------------------------------------

totusi unii ar trebui sa asculte recomandarea doctorului si sa poarte ochelari, poate ar vedea mai usor poarta adversa.

si altii ar trebui sa fie atenti unde posteaza Twisted Evil
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeLun Oct 12, 2009 11:22 pm

In primul rand felicitari pt. daruirea de care ati dat dovada, imi permit sa evidentiez toata echipa si sa nu nominalizez cum fac altii care se pare ca ocupa toate posturile la acest club, ar fi bine sa isi vada de jocul lui. Cum este posibil sa critici o tactica care te duce la victorie meci de meci, treaba mea de a va duce pana in fata portii a fost facuta dar nu pot sa vin sa o bag eu in ate cand poarta este libera(vezi caseta meciului minutul 18). Se pare ca nu sunt dorit la aceasta echipa asa ca incepand cu returul veti fi nevoiti sa va cautati un nou antrenor care cu o tactica adecvata sa va faca sa mai si pierdeti. Ma astept ca la urmatoarele meciuri sa fiu si lucrat de catre unele "vedete" desi daca stau bine si ma gandesc am fost si lucrat la singura infrangere din acest sezon cand nici macar nu ati avut bunavointa(ca sa nu zic bunul simt) de a va prezenta la teren. Vad ca sunt singur impotriva tuturor iar dragoste cu sila nu se poate. Acest mic spartan care in loc sa se pregateasca pt meci pierde noptile prin cluburi spune ca rezultatele "vorbeste", multumesc, cu asta pot sa va mai inchid si eu gura. Va multumesc pentru aceste etape minunate si va urez bafta in continuare.
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeLun Oct 12, 2009 11:36 pm

eu sunt alaturi de Mister in aceste momente grele prin care trece.
mai repede renuntam la vedete decat la antrenor.
Sus In jos
zigic




Mesaje : 12
Data de înscriere : 11/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeMar Oct 13, 2009 12:18 am

ba fratilor....daca federatia a putut vota in unanimitate....out Mutu......si noi astia de pe fundul:)) terenului ne putem spune parerea......vis a vis de Vedete gen Oftravian:))

Incearca sa ne lucreze......

Spartan mic ce esti.....Smile).
ti am dat o pasa de gol....din cate imi amintesc...si criza de nervi...am facut o din cauza ignorantei departamentului ofensiv....Smile)
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeMar Oct 13, 2009 6:15 am

Important e ca ati adus o noua victorie,a carei merit il are intreaga echipa si cel mai sudat grup de suporteri:de la presedinte la portar,de la antrenor la defensiva,de la impresarul Gretian la ofensiva,toti au meritul acestui parcurs incredibil si inimaginabil pentru deschizatorii de drumuri,studentii de la fosta Dracula Boys.
Victoriile aduce victorii ca sa il citez pe "regele" Hagi.
In acest moment suntem foarte in grafic pentru castigarea ligii a IV-a,nu doar pentru promovare,care e deja ca si rezolvata la ce joc practica fostul Dracula Boys,actualul Bt Royal.
Felicitari baieti pentru sirul lung de victorii , pentru jocul prestat , pentru grupul unit de care da dovada echipa in ciuda presei care incearca sa aduca scandaluri,gen vedete la echipa,demisia antrenorului, asemeni marilor echipe:Steaua,Ac Milan,Romania sau chiar si echipelor de pluton ,gen dinamo.
Felicitari si ne vedem duminica la meci,dupa ce varful nostru de valoare,Octavian sau Batii-gol cum i se spune in cercul marilor atancant,va atinge frageda varsta de 30 de anisori.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeMar Oct 13, 2009 2:59 pm

TODORUT ALIN a scris:
In primul rand felicitari pt. daruirea de care ati dat dovada, imi permit sa evidentiez toata echipa si sa nu nominalizez cum fac altii care se pare ca ocupa toate posturile la acest club, ar fi bine sa isi vada de jocul lui. Cum este posibil sa critici o tactica care te duce la victorie meci de meci, treaba mea de a va duce pana in fata portii a fost facuta dar nu pot sa vin sa o bag eu in ate cand poarta este libera(vezi caseta meciului minutul 18). Se pare ca nu sunt dorit la aceasta echipa asa ca incepand cu returul veti fi nevoiti sa va cautati un nou antrenor care cu o tactica adecvata sa va faca sa mai si pierdeti. Ma astept ca la urmatoarele meciuri sa fiu si lucrat de catre unele "vedete" desi daca stau bine si ma gandesc am fost si lucrat la singura infrangere din acest sezon cand nici macar nu ati avut bunavointa(ca sa nu zic bunul simt) de a va prezenta la teren. Vad ca sunt singur impotriva tuturor iar dragoste cu sila nu se poate. Acest mic spartan care in loc sa se pregateasca pt meci pierde noptile prin cluburi spune ca rezultatele "vorbeste", multumesc, cu asta pot sa va mai inchid si eu gura. Va multumesc pentru aceste etape minunate si va urez bafta in continuare.

Da e clar! Politica pumnului in gura se practica si la aceasta echipa....cum isi da unu cu parerea si acea parere nu coincide cu a unui anumit domn cum sare in sus si acuza in stanga si-n dreapta, ba mai mult are si 2 gealati (in medie de 110 kilograme) care il sustin.
Mai mult decat atata face si pe "victimul", ca vezi doamne e ranit in orgoliu...lasati vaicarelile si treceti la treburi serioase domnule antrenor...si mai lasa-i din brate pe anumiti jucatori care cred ca merge cumetria si la echipa.

PS: s-a deschis un nou topic pt meciul urmator.
PS2: incercati dragilor sa postati in topic si nu pe alte forumuri (zighici si numaru 1 au dinnou mesaje postate pe forumul gospodinelor din Lelei Mad )
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeMar Oct 13, 2009 4:33 pm

Nu poti sa nu sustii un om care are valoare si care ne-a condus in mod stralucit pana acum. Unii numai vorbesc, atat pe forum cat si in teren. Poate ar trebui sa umblam putin la echipa in pauza competitionala care se apropie.
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeMar Oct 13, 2009 5:01 pm

Very Happy ce-mi place...
nu aveam cand si unde sa defulez...
Noo...nu-i rau ca v-am gasit pe voi...
Oricum Bravo echipa, Bravo conducere, Bravo galerie!!!
sunteti peste tot acasa si nu sunteti rapidu'
Smile
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeMar Oct 13, 2009 11:31 pm

Domnule "ranit in orgoliu", nu este o politica a Pumnului in gura ci in sfasit are cineva curajul sa iti dea replica. Vreau de la tine sa muncesti mai mult in teren decat pe forum (vad ca aici transpiri mai mult) si nu mai sari la gatul tuturor chiar daca sunt putin mai mari decat tine (citez "in medie 110 kg") ca poate li se face foame baietilor. Pe baza principiului "cel mai destept cedeaza" va fi ultima data cand iti mai dau replica la chestii neserioase si acum o sa ma mut pe celalalt topic sa nu ma certi ca nu postez unde trebuie sau prin Lelei. In alta ordine de idei ma bucur ca reusim sa facem enterteinment pentru sex simbolurile orasului care pana acum nu aveau unde sa "defuleze". Bine ai venit intre oameni, iti multumim din suflet pentru aceasta onoare sau oroare.
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitimeMier Oct 14, 2009 12:26 am

TODORUT ALIN a scris:
Domnule "ranit in orgoliu", nu este o politica a Pumnului in gura ci in sfasit are cineva curajul sa iti dea replica. Vreau de la tine sa muncesti mai mult in teren decat pe forum (vad ca aici transpiri mai mult) si nu mai sari la gatul tuturor chiar daca sunt putin mai mari decat tine (citez "in medie 110 kg") ca poate li se face foame baietilor. Pe baza principiului "cel mai destept cedeaza" va fi ultima data cand iti mai dau replica la chestii neserioase si acum o sa ma mut pe celalalt topic sa nu ma certi ca nu postez unde trebuie sau prin Lelei. In alta ordine de idei ma bucur ca reusim sa facem enterteinment pentru sex simbolurile orasului care pana acum nu aveau unde sa "defuleze". Bine ai venit intre oameni, iti multumim din suflet pentru aceasta onoare sau oroare.

Hopa...A1 dixit...
Bine te-am gasit, Boiere ... cu onoare(sau oroare) spun asta. Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





impresii despre sanatate:)) Empty
MesajSubiect: Re: impresii despre sanatate:))   impresii despre sanatate:)) Icon_minitime

Sus In jos
 
impresii despre sanatate:))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» impresii bt royal-ratonii ratin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: