BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 concentrati-va pe meci

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

concentrati-va pe meci Empty
MesajSubiect: concentrati-va pe meci   concentrati-va pe meci Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 3:21 pm

Vad ca la bancuri sunteti meseriasi cu totii, dar nu ar lipsi putina concentrare inainte de meci sa nu patim si noi ca descultii aia de aseara. Sa nu se mai repete ceea ce s-a intamplat sambata seara cand cel putin doi jucatori erau la baut, am trait cea mai mare umilinta din toata cariera mea de antrenor, parca eram antrenor la dinamo ( daca tot mergeti chemati toata echipa). Haideti ca de data asta trecem cu vederea dar astazi vreau sa ii urcati pe descultii astia pe garduri, daca nu pentru mine macar pentru domnul PRESEDINTE care isi pune toata increderea in voi, desi de ce sa nu recunosc mi-ati face si mie duminica mai frumoasa daca tot sunt plecat din sanul familiei. Pe asta micu il iertam de data asta ca s-a facut student dar sa nu se mai repete. Eu propun sa nu ii mai povestim cum e viata la cluj, sa ii spunem ca ii naspa poate asa vine si el la meciuri (macar asa avem si noi cine sa dea goluri, sau cine sa ne cheme in oras). PE EI PE MAMA LOR. BAFTA.
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

concentrati-va pe meci Empty
MesajSubiect: Re: concentrati-va pe meci   concentrati-va pe meci Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 4:35 pm

TODORUT ALIN a scris:
Vad ca la bancuri sunteti meseriasi cu totii, dar nu ar lipsi putina concentrare inainte de meci sa nu patim si noi ca descultii aia de aseara. Sa nu se mai repete ceea ce s-a intamplat sambata seara cand cel putin doi jucatori erau la baut, am trait cea mai mare umilinta din toata cariera mea de antrenor, parca eram antrenor la dinamo ( daca tot mergeti chemati toata echipa). Haideti ca de data asta trecem cu vederea dar astazi vreau sa ii urcati pe descultii astia pe garduri, daca nu pentru mine macar pentru domnul PRESEDINTE care isi pune toata increderea in voi, desi de ce sa nu recunosc mi-ati face si mie duminica mai frumoasa daca tot sunt plecat din sanul familiei. Pe asta micu il iertam de data asta ca s-a facut student dar sa nu se mai repete. Eu propun sa nu ii mai povestim cum e viata la cluj, sa ii spunem ca ii naspa poate asa vine si el la meciuri (macar asa avem si noi cine sa dea goluri, sau cine sa ne cheme in oras). PE EI PE MAMA LOR. BAFTA.



si de la noi au fost cativa care au baut ieri.
poate nu joaca bine, ca ii calc in picioare.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

concentrati-va pe meci Empty
MesajSubiect: Re: concentrati-va pe meci   concentrati-va pe meci Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 6:15 pm

Acuma ce sa inteleg io din lungul discurs a lu Mister, ca a gasit tapii ispasitori la o eventuala nedorita infrangere???
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

concentrati-va pe meci Empty
MesajSubiect: Re: concentrati-va pe meci   concentrati-va pe meci Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 6:29 pm

nu cautam tapi ispasitori pentru ca nu e cazul, eu sunt convins ca ii mancam pe astia asa ca nu avem la ce cauta tapi
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

concentrati-va pe meci Empty
MesajSubiect: Re: concentrati-va pe meci   concentrati-va pe meci Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 7:15 pm

Bafta multa baieti.Multumesc de invoire,sper sa ma revansez
Concentrare,daruire,dispozitie pentru efort(bine fratello?) si o noua victorie.
Lupta Bt Lupta Bt Hei Hei!
Sus In jos
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

concentrati-va pe meci Empty
MesajSubiect: Re: concentrati-va pe meci   concentrati-va pe meci Icon_minitimeLun Oct 12, 2009 5:46 pm

Pt. Mister: Unii se antreneaza si noaptea, iar unii fac si treaba antrenorului, tot noaptea.
Rezultatele ......vorbesc singure.
Sus In jos
Continut sponsorizat





concentrati-va pe meci Empty
MesajSubiect: Re: concentrati-va pe meci   concentrati-va pe meci Icon_minitime

Sus In jos
 
concentrati-va pe meci
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: