AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare

Admin

Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Liga IV - Rezultate, Meciuri, Clasament Empty
MesajSubiect: Liga IV - Rezultate, Meciuri, Clasament   Liga IV - Rezultate, Meciuri, Clasament Icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 10:00 pm

Admin
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Liga IV - Rezultate, Meciuri, Clasament   Liga IV - Rezultate, Meciuri, Clasament Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 2:59 pm

Szigyarto Zsolt si compania au reusit sa intoarca soarta meciului, in disputa cu “lanterna rosie”. AS Cristian conducea la pauza, dar “ratonii” au reusit sa se impuna pe final de meci, urcand astfel pe locul patru. Scorul etapei a fost obtinut de AS Onix, echipa ce se afla in urmarirea liderului Dracula Boys. Formatia sponsorizata de Royal BT a avut de muncit pentru o victorie in fata celor de la Sanatatea Spital. P&R Automobile incepe sa-si dea drumul la joc, “bifand” o victorie la scor in fata celor de la Focus Team. Cu patru goluri inscrise, Szentkiraly Attila a fost omul de gol pentru echipa condusa de Kaszta Robert.
Admin
Admin
Admin

Titan - Dream Team 5 - 2 (2 - 1)

Au marcat: Ionut Morza (3), Daniel Lobont si Adrian Puscas, respectiv Demyen Zoltan (2)

cine e dream team? aia cu briscan ala???
Numarul 1

Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

aia cu c are am avut 2-0 pana a inceput meciul.
Admin
Admin
Admin

Numarul 1 a scris:

deci e irelevant rezultatu ca aia ar fi slabi....(scoru de 5-3 nu? cu atata am castigat)
Numarul 1

slabanogi. fara valoare.
Admin
Admin
Admin

Anul trecut, echipa pompierilor a tras tare pana spre final de sezon, ratand titlul pe ultima suta de metri. Urmarea a fost aceea ca Andrei Crisan, impreuna cu alti jucatori, au plecat la Atletico II. Pentru Focus Team a urmat o perioada nefasta, care ar putea lua sfarsit dupa victoria in fata celor de la Sanatatea Spital. Nicolae Cotor a fost omul providential, marcand de patru ori. In derbyul etapei, liderul BT Royal a avut de muncit din greu pentru cele trei puncte, in fata celor de la Titan. Dupa o prima repriza incheiata la egalitate, Octavian Ardelean si compania s-au desprins dupa pauza, consolidandu-si prima pozitie. Raton Ratin a obtinut un nou succes, de data aceasta in fata celor de la Dream Team. Szygiarto Zsolt si Gedeon Pap au realizat cate o “dubla”, pentru o victorie ce mentine echipa din Ratin in apropierea podiumului. Si Viper merge din victorie in victorie. Dupa ce a surclasat Super Team-ul, in runda precedenta, Antal Erno si compania s-au impus in fata celor de la P&R Automobile, gratie unui hattrick realizat de Cosmin Ardelean. Super Team evadeaza din subsolul clasamentului, gratie celor trei puncte realizate in partida cu Exin. Calin Sfat si Claudiu Tarau au fost artizanii succesului, realizand cate o “dubla”.
Victor

Mesaje : 50

Mare domn fratello!
El lider maximo,Octavian Ardelean,ne duce spre victorii.Sa nu te ia cumva aia de la River ca ramane compania fara lider si nu mai au de cine scrie cei de la sportu salajan.
Admin
Admin
Admin

Victor a scris:

Lasa, n-ai tu treaba...vezi ca ai meci greu duminica si tu si caraba...mai vad io cine va scoate..ca asa cum suntem noi (si io si providentialu) batrani si inceti, am cam dat goluri pt echipa asta...

oricum providentialu' nu are nici o scuza...nu si-a rupt oasele pentru echipa (ca alte personalitati de seama: domnu patron, luci, pavel...pana si spartanu a facut carcel da tot pentru echipa), el vad ca joaca si la nunti
Numarul 1

chiar si eu m-am lovit la genunchi tragand pentru echipa
Admin
Admin
Admin

Very Happy lasa ca tu te-ai lovit si tragand la masea Twisted Evil, da asa e, in principiu ai dreptate
Numarul 1

calomnie.
Admin
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Liga IV - Rezultate, Meciuri, Clasament   Liga IV - Rezultate, Meciuri, Clasament Icon_minitimeVin Oct 30, 2009 6:55 pm

Echipa condusa de Kaszta Robert a realizat scorul etapei in toate cele patru ligi de la Baza Onix. P&R Automobile a invins cu 18 - 1 Exin, avand in Szentkiraly Attila, Marius Barbur si Gabriel Brudasca cei mai buni marcatori, cu cate patru reusite. In derbyul etapei, BT Royal si Raton Ratin au incheiat nedecis, 3 - 3, dupa ce Raton avea avantaj minim la pauza. De remiza inregistrata de Victor Ardelean si compania a profitat AS Onix, care a trecut de Super Team, in ciuda faptului ca a avut la dispozitie doar cinci jucatori! Astfel, Paul Georgescu si compania au trecut in fruntea clasamentului, datorita unui golaveraj superior celor de la BT Royal. Dream Team da semne de revenire, dupa o noua victorie, de data aceasta in fata “lanternei rosii”, AS Cristian. Si Focus Team se afla pe o panta ascendenta, bifand o noua victorie, si inca una surprinzatoare, in fata fostului lider - Titan. Alin Fodoca a fost omul meciului, realizand si un hattrick.
Admin
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Liga IV - Rezultate, Meciuri, Clasament   Liga IV - Rezultate, Meciuri, Clasament Icon_minitimeLun Noi 09, 2009 7:05 pm

cu intarziere dar sa fie

In ciuda diferentei din clasament, Raton a avut de tras din greu pentru un succes cu doar 1 - 0 in fata celor de la Focus Team. Unicul gol al formatiei din Ratin a fost marcat de Nogradi Janos. Scorul etapei a fost inregistrat in partida dintre BT Royal si AS Cristian, unde Cristian Caraba a fost omul de gol al “galben-negrilor”, cu cinci reusite. Profitand si de faptul ca AS Onix nu a jucat meciul cu Dream Team, Victor Ardelean si compania s-au instalat din nou in fotoliul de lider.

Titan lupta in continuare pentru podium. Marius Talos si compania au trecut de Viper, gratie unei “duble” semnate de Ionut Morza. Sanatatea Spital si-a revenit dupa incidentele din etapa trecuta, cand a parasit terenul de joc, si s-a impus cu acelasi scor: 5 - 1. Prima repriza a fost echilibrata, dar Nelu Pop si compania si-au revenit dupa pauza, cand au marcat de patru ori consecutiv. In fine, P&R Automobile a avut de tras din greu pentru un succes in fata celor de la Super Team. Prima repriza s-a incheiat la egalitate, dar Gombos Istvan si compania s-au resprins dupa pauza, gratie formei bune manifestate de Gabriel Brudasca, cel care a realizat un hattrick.