BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitimeLun Mar 15, 2010 9:15 pm

Marti 16 Martie ora 22:00.
comentarii despre meci, aici....
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 2:49 am

in sfarsit o zi normala pentru un meci
normala pentru cei care is plecati in weekend
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 5:44 pm

providentialu a scris:
in sfarsit o zi normala pentru un meci
normala pentru cei care is plecati in weekend


vezi ca iti sar toti in cap....Stanugol era sa fie linsat aseara pentru ora asta tarzie...
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 5:48 pm

Asteptam clarificari delegatu' vietii...avem sau nu drept de joc la Luci???
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitimeJoi Mar 25, 2010 2:11 am

Stimati colegi, se pare ca presa nu vrea nici in ruptul capului sa scrie vreun comentariu despre meciul cu Sanatatea asa ca imi revine mie onoarea de a asterne pe hartie (sau pe monitor) cateva cuvinte despre acest meci. Avand in vedere ca echipa era praf din punct de vedere psihic dupa acel semi esec cu automobilistii, toata lumea se astepta sau macar spera ca ne vom impiedica de aceasta buturuga mica, care se numeste Sanatatea Spital. Dragi colegi, cu un meci inainte arbitrii ne-au calcat pe cap in cateva randuri, lucru care au incercat sa il faca si in aceasta etapa(probabil la comanda cuiva), dar nu le-a mai iesit pentru ca am avut un om de nadejde cu care sa il urcam pe garduri pe acest nesimtit care a incercat sa isi bata joc de munca noastra de un sezon intreg. Automobilistii iar si-au dat in stamba in aceasta etapa cand unul dintre arbitrii le-a aratat un cartonas rosu acest animal de oras(cocalar de mall care are pamant intre degetele de la picioare) l-a bruscat pe arbitrul respectiv.Felicitari echipei pentru daruirea de care a dat dovada in meciul cu bolnavii mintal de la Sanatatea, pentru ca nu a intrat in jocul lor si le-am bagat mortu'-n casa de cate ori am avut ocazia, speram sa facem la fel si in meciul urmator. A fost un meci foarte bun, de angajament, un meci de care pe care, cu multe ocazii si de oparte si de cealalta (mai multe de partea noastra), portarul lor de abia mai putea umbla dupa meci cat am dat in el, picioarele fiindu-i vinete (daca ai fi vrut sa faci o minge puteai sa iei modelul de pe oricare din picioarele lui, ba mai mult chiar si de pe coaie........stie lumea ca nu vorbesc prostii). Nota buna pentru echipa, cu un plus mare pentru Pavel si cu un minus pentru Gabitza(dar avand functia care o are nu pot sa spun foarte multe lucruri). Va multumesc pentru felicitarile primite la ocuparea unei noi functii in cadrul clubului(se pare ca nu puteti sa scapati de mine nici daca vreti - luni seara am dat de baut pentru post - sic). In ceea ce priveste cartonasele, Muri oricum nu vine la meci ca merge la pescuit(oare acolo nu pot sa il suspende aia nicicum?), ceilalti doi sper sa fie mai atenti sa nu ramanem fara oameni in meciurile importante. Rugaminte pentru echipa - fiti putin mai rai in teren si mai sariti si voiputin la arbitrii pentru ca altcumva se pune presiune pei din teren si altcumca din afara, dar sa nu exagerati pentru a nu fi suspendati. O saptamana deosebita si hai CFR, si bineinteles traditionalul HHHHHHHHHHHHHHAAAAAAIIIIIIIIIIIIIII BBBBBBBTTTTTTTTT ROYAL!!!!!!!!!!!. Precis am uitat sa scriu multe lucruri dar oricum v-am plictisit asa ca nu voi mai face analize ale meciurilor(dar daca ma rugati frumos................)hai va pupa tata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital   Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa 21 > BT Royal - Sanatatea Spital
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa 17 > BT Royal - Sanatatea Spital
» Etapa X > BT Royal - Sanatatea Spital
» Etapa 32- Sanatatea Spital - BT Royal
» Etapa 33 > BT Royal - Titan
» Etapa 21 > BT Royal - BB

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: