BT Royal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minifotbal Zalau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin

In jos 
+5
Victor
Spartan16
TODORUT ALIN
Numarul 1
Admin
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 8:13 pm

Etapa urmatoare: BT Royal - Ratonii Ratin, probabil Duminica ora 13...Spartanu tre sa o confirme.

Discutii despre meci, tactici, galerii...numai AICI.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 8:40 pm

Stimati domni, am primit confirmarea domeniului btroyal.ro. In cateva zile vom avea o varianta de site gata.
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 1:41 am

Buna seara domnilor fotbalisti. Chiar daca nu ar parea, in aceasta etapa avem un meci greu, cei care au jucat in meciul tur mai tin minte si acum ca aveau cateva zvarlugi pe teren, asa ca trebuie sa luam meciul in serios, sa ne concentram si sa ii calcam pe cap sa nu ii mai lasam sa se urce pe noi, sa transam meciul inca din prima repriza sa nu mai stam cu tapa ca in ultimele etape. Aveti grija ca arma noastra secreta lipseste in acest meci (asa ca nu mai trebuie sa alergam asa mult ca pana acuma alergam si pentru el Mad ). Daca se poate anuntati prezenta pe forum sa stim pe cine ne putem baza, sper sa vina toti jucatorii. Probabil cei mai multi dintre voi stiti ca meciul este Duminica de la ora 13. Suporterii sunt asteptati in numar cat mai mare la stadion. Pentru cei din alte orase (cum ar fi Satu Mare), bagam autocare geek . Haine de prezentare mai sunt numai numere mari (XL, cea mai mica), eu am gasit una L dar alta culoare (era normal sa fie alta culoare doar sunt antrenorul). Felicitari numarului 1 pentru site.
Sus In jos
Spartan16




Mesaje : 57
Data de înscriere : 08/10/2009
Varsta : 48
Localizare : zalau

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 2:00 am

Toata lumea a confirmat prezenta, inclusiv accidentatii. Scuze cu Romica n-am vorbit, domn antrenor va rog sa-l anuntati.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 6:39 pm

Numarul 1 a scris:
Stimati domni, am primit confirmarea domeniului btroyal.ro. In cateva zile vom avea o varianta de site gata.

Stimat domn, povestea siteului vrem sa o citim in topicul rezervat siteului...nu aiurea; aici e vorba despre urmatorul meci.
Adica, daca vorbim de muraturi trecem pe topicul gospodinelor din Lelei (sa traiesti), daca e de site e pe topicu pentru site, pana si Zigic a inteles asta...

incercati sa pastrati ordinea si disciplina ... ce mama masii Exclamation
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 6:45 pm

Spartan16 a scris:
Toata lumea a confirmat prezenta, inclusiv accidentatii. Scuze cu Romica n-am vorbit, domn antrenor va rog sa-l anuntati.


Cu Romica vorbesc eu...in rest grija mare...e nevoie de toata lumea apta duminica (poate se simte si sexy tongue sa se miste putin), e nevoie de un antrenor urcat pe garduri ca data trecuta (chiar daca isi rupe fasu' cel nou).

a si sa nu uit, e nevoie ca providentialu sa fie in starea aia a lui providentiala si impreuna cu cristi si cu ceterasu' clujului sa dea goluri...ca de aparare si portar nu mai e necesar sa amintesc. mai vorbim.
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 7:03 pm

Ceterasu' clujului vine la meci,daca e nevoie ,pentru binele echipei vine de joi in cazul in care facem sedinta tehnico-tactica prin ceva baruri la meciuri,sau de vineri,daca antrenamentul oficial se va tine la korona,e dispus la orice efort pt. a intra in programul echipei.
Dupa cum ati auzit cei care ati fost luni la fotbal,nu am avut nici o zi de pauza...luni seara am intrat in program,am muncit din greu,toata noaptea, pt a ma mentine in forma,si am continuat si marti seara acelasi antrenament dur.
Chiar daca sunt departe de stadion ,de coechipieri si de conducere,tin legatura zilnic cu varful echipei si mama sa si tatal sau si sora si fratele sau.
Asa ca va puteti baza pe mine duminica sa stau la pomana si sa nu alerg,desigur daca e in folosul echipei.
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 7:04 pm

Ce spune presa salajana despre ultimul meci?
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 7:35 pm

Stimate admin, la valoarea mea imi permit sa scriu unde vreau.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 7:54 pm

Numarul 1 a scris:
Stimate admin, la valoarea mea imi permit sa scriu unde vreau.


da domnu, ai dreptate, dar fara ordine si disciplina si cu un ANTRENOR de talia lu Mister ...ajungem ca Mutu Twisted Evil

zice Zigici ca ziarele scriu lucruri interesante despre noi Laughing ...cine poate da mai multe detalii? inca pe site nu e updatat.

o zi buna
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
vlad sm




Mesaje : 2
Data de înscriere : 21/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 9:19 pm

Salut BT Royal !!! Probabil sunt primul suporter extra-judetean al vostru.... La mai multi!!! Vlad-Satu Mare
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 9:55 pm

vlad sm a scris:
Salut BT Royal !!! Probabil sunt primul suporter extra-judetean al vostru.... La mai multi!!! Vlad-Satu Mare

Multumim Vlad, te asteptam la meciuri dar mai ales la sedinta tactica de dupa fiecare meci...acolo e greu Mad
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 10:18 pm

Lasa asta. DVD-ul cu Mister cand apare?
Sus In jos
zigic




Mesaje : 12
Data de înscriere : 11/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 10:55 pm

Oftraviane.....Oftraviane.....

eu inteleg bine unde tre' sa postez......

si unde sa si ce sa scriu:))

Ai grija....prin Pampas.....sa nu te muste/suga vreo PUMA cyclops
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 11:46 pm

domnu zigic,nu scrii ce a aparut in ziar?Ca pe net nu e actualizat si nu am de unde sa vad,si sunt foarte curios,tinand cont ca a fost derby-ul etapei,ar trebui sa ne dedice jumate de articol.
Sus In jos
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeJoi Oct 22, 2009 1:51 pm

salutare baieti
cu parere de rau nu pot veni duminica la meci....ca o sa am ghips pe un picior...si cred ca nu se accepta sa joc asa
m-am ''rezolvat'' ieri la un meci
am fost calcat de o ''vaca cu cabina'' si cred ca e rupt un deget
sorry
dar va voi incuraja fff tare din tribune
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeJoi Oct 22, 2009 5:10 pm

providentialu a scris:
salutare baieti
cu parere de rau nu pot veni duminica la meci....ca o sa am ghips pe un picior...si cred ca nu se accepta sa joc asa
m-am ''rezolvat'' ieri la un meci
am fost calcat de o ''vaca cu cabina'' si cred ca e rupt un deget
sorry
dar va voi incuraja fff tare din tribune

ba sa nu te auda Mister ca joci fotbal pe ascuns ca innebuneste sa mor io affraid

fix tu lipseai din schema in galerie Very Happy

treaba se impute vad ca pe meciul asta ... cat stai departe de gazon? Smile
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
providentialu




Mesaje : 34
Data de înscriere : 13/10/2009
Varsta : 45
Localizare : zalau

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeJoi Oct 22, 2009 6:32 pm

amu am venit de la spital si vestea buna e ca nu e rupt:)
dar e umflat ca naiba
o zis domnu' doftor ca 1-2 saptamani
sper ca pe meciul viitor o sa fie ok
Sus In jos
Victor




Mesaje : 50
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeJoi Oct 22, 2009 6:59 pm

Pacat,fara providential si fara batistuta a fi ceva mai mult de tras.
Te faci tu bine si iar ne scoti,ca in tur cu Raton tu ne-ai scos cu degetu cela rupt.
Sus In jos
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeJoi Oct 22, 2009 8:19 pm

cred ca ar trebui sa le dam amenda la cei ce se accidenteaza jucand cu alte echipe.
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeJoi Oct 22, 2009 8:21 pm

Tulai Doamne...
pai de mai pica 1-2 playeri va fi nasol...
Ca si asa ne-au fugarit la primul meci, daramite acu ca nu avem nici rezerve...
Mister, nu crezi ca ar trebuii sa teapuci un pic de treaba in ceea ce priveste Conditia fizica?!
Sus In jos
TODORUT ALIN




Mesaje : 75
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 12:55 am

Cum ati auzit ca sunt putin plecat cu treburi incepeti sa va faceti fiecare de cap si sa mergeti sa dati probe de joc la alte echipe(va credeti providentiali, supermani si alte personaje "mitologice"). In alta ordine de idei, Duminica sa vii macar la teren sa iti sustii coechipierii, ceilalti va inchideti in casa pana la ora meciului si nu mai mergeti nici macar la servici (nu luati in considerare sfatul LION, cel cu accidentele care se produc in casa - uitati-va la providentialu ca nu cred ca a jucat fotbal in casa cu Marcela, si el care se plangea ca poate sunt zile in care nu il lasa sa vina la fotbal). Drept pedeapsa pe site ii va aparea poza numai de la gat in jos, asta ca sa nu umblam la prime. Speram sa iti revii cat mai repede ca avem nevoie si de tine la echipa. Ceilalti sper ca sunt apti si isi vor da sufletul pe teren. Bineinteles ca Duminica va juca si sexosu ca doar nu ne va bea noua berile pe margine, cat despre fas sa stea adminu linistit ca mai "este" la Anasport.
Sus In jos
REBEL




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 3:04 pm

TODORUT ALIN a scris:
Cum ati auzit ca sunt putin plecat cu treburi incepeti sa va faceti fiecare de cap si sa mergeti sa dati probe de joc la alte echipe(va credeti providentiali, supermani si alte personaje "mitologice"). In alta ordine de idei, Duminica sa vii macar la teren sa iti sustii coechipierii, ceilalti va inchideti in casa pana la ora meciului si nu mai mergeti nici macar la servici (nu luati in considerare sfatul LION, cel cu accidentele care se produc in casa - uitati-va la providentialu ca nu cred ca a jucat fotbal in casa cu Marcela, si el care se plangea ca poate sunt zile in care nu il lasa sa vina la fotbal). Drept pedeapsa pe site ii va aparea poza numai de la gat in jos, asta ca sa nu umblam la prime. Speram sa iti revii cat mai repede ca avem nevoie si de tine la echipa. Ceilalti sper ca sunt apti si isi vor da sufletul pe teren. Bineinteles ca Duminica va juca si sexosu ca doar nu ne va bea noua berile pe margine, cat despre fas sa stea adminu linistit ca mai "este" la Anasport.

Noo
iar tre' sa intru in cantonament...
S-au dus noptile fericite. Gata cu tigarile si alcolul.
Presimt un week-end plictisitor pt mine...
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 259
Data de înscriere : 08/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 9:43 pm

Noo
iar tre' sa intru in cantonament...
S-au dus noptile fericite. Gata cu tigarile si alcolul.
Presimt un week-end plictisitor pt mine...[/quote]

Nu avem ce face, toti tre sa dam dovada de profesionalism...ai vazut la meciu trecut (majoritatea au venit pe picioarele lor la teren king )
Te rog pana ma intorc sa fi tu un exemplu de urmat pentru ceilalti sa nu mi se simta lipsa. Stiu ca e foarte greu dar o sa reusesti (sex doar pana sambata seara la 20, de baut pana maxim la 22 ca avem meci duminica de la 13 nu de la 17 ca pana acuma).
Sus In jos
https://btroyal.forumgratuit.ro
Numarul 1




Mesaje : 166
Data de înscriere : 09/10/2009

Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 6:10 pm

România trece, oficial, la ora de iarnă, duminică dimineaţă. Mai precis, ora 4.00 devine ora 3.00. Aşa ca mare atentie sa nu ratati meciul.
Sa nu va bucurati ca aveti o ora in plus pentru baut.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Empty
MesajSubiect: Re: Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin   Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa XII > BT Royal - Ratonii Ratin
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» impresii bt royal-ratonii ratin
» Etapa a 23-a: Raton Ratin - BT Royal
» Etapa 13 > BT Royal - Raton Ratin
» Etapa XI > BT Royal - Titan
» Etapa 31 > BT Royal - KMO

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BT Royal :: BT Royal :: Liga IV > Sezon 2009/2010-
Mergi direct la: